МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

AgroChallenge: альтернативні можливості для розвитку та застосування наукових знань в агро індустрії
2017-01-20

Завдяки Фундації AgroChallenge у молодих випускників, студентів та практиків з’явилась альтернативна можливість практичного застосування набутих знань та навичок: це розвиток власного проекту (стартапу) в агро сфері. 
Що саме пропонує Фундація AgroChallenge?
Якщо у вас є ідея як покращити роботу тих чи інших механізмів агро індустрії, можливо, ви давно мріяли застосувати свої наукові та теоретичні знання в практичних рішеннях, або встигли протестувати і підготувати прототип, та зовсім не знаєте, що робити далі, як продовжить роботу над проектом, яким чином знайти інвестиції і найголовніше - як потім продати?
Для того, щоб допомогти вам розібратися з актуальністю ідеї і відповісти на питання «що робити далі з проектом, як залучити інвестиції», пропонуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі інноваційних проектів в агросфері. Конкурс проводить Фундація AgroChallenge з періодичністю - 1 раз у квартал.
Будь-який охочий може представити свій проект або інноваційну ідею на розгляд експертної комісії конкурсу, подавши заявку на сайті http://agrochallenge.com.ua/Кожна проектна заявка проходить багаторівневу експертизу. У підсумку команда проекту має шанс на отримання гранту на акселераційну програму.
Компанії агросектору виділили пріоритетні та перспективні напрямки для інноваційних розробок:

1. Автоматизована система контролю периметра поля, яка дозволить стежити за перетином периметра в реальному часі.

2. Облік зерна в бункері комбайна: система, яка дозволить контролювати наповнення/розвантаження бункера комбайна. Датчик повинен легко монтуватися для роботи на орендованій техніці, мати цифровий інтерфейс для роботи з GPS трекером. Додатково необхідна система розпізнавання транспорту, в який відбувається розвантаження.

3. Універсальний датчик для контролю заглиблення причіпного обладнання, який можливо закріпити на будь-який причіпне обладнання.

Крім вищезазначених завдань, Фундацією розглядаються ідеї і проекти в таких напрямках як: технологічні розробки та ІТ-рішення для АПК, енергозберігаючі технології, тваринництво, рослинництво, переробка с/г продукції, меліорація, садівництво, с/г машинобудування, моделі сучасного села, виробництво комбікормів, добрив і т.д.
Чекаємо ваші заявки на Всеукраїнський конкурс проектів AgroChallenge ROUND 3 до 15 лютого 2017 року на сайті http://agrochallenge.com.ua/

Джерело: http://agrochallenge.com.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>