МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Цифрова епоха. 1300 керівників виробничої сфери розповіли про головні проблеми, які існують
2018-09-02

На думку 66% CEO глобальних компаній виробничої сфери, оперативність є головним чинником виживання бізнесу в умовах цифрової епохи. Такими є результати нового дослідження KPMG - 2018 KPMG Global Manufacturing Outlook, в якому взяли участь 1300 керівників у 11 країнах.

Результати опитування демонструють, що CEO готові вести свої організації в цифрове майбутнє, але 70% респондентів вважають, що часу, який необхідний на підготовку до трансформації, недостатньо.

На думку понад 50% опитаних CEO, правління мають надмірні очікування щодо рентабельності інвестицій (ROI) при переході на цифрові технології. 33% погоджуються з тим, що їх організації намагаються не відставати від технологічних інновацій. При цьому 95% керівників компаній погоджуються з тим, що четверта промислова революція - це можливість, а не загроза.
 

Машини доповнять робітників


Майбутнє для робітників виробничої сфери є оптимістичним, вважають 66% СЕО. На їхню думку, штучний інтелект буде створювати більше робочих місць, ніж скорочувати, а спеціалісти з обробки даних (data scientists) знаходитимуться серед найбільш популярних фахівців у сфері виробництва.

Відповідно до результатів опитування, 50% респондентів низько оцінюють здатність ефективно прогнозувати за допомогою прогностичної аналітики та при прийнятті рішень щодо зростання керуються, в першу чергу, інтуїцією.

Дуг Гейтс, керівник глобальної практики промислового сектору KPMG, вважає, що "повні переваги цифрової трансформації навряд чи будуть реалізовані, якщо стратегія не охоплюватиме всю організацію. Це тягне за собою застосування нових технологій у бек-офісі, цехах, у ланцюгах постачання".

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Роботи замінять людей на полях
 

Кібербезпека є першочерговим завданням – виробнича сфера повинна бути готова до атак


CEO організацій виробничої сфери вважають, що кібер-атаки становлять більший ризик для виробничої сфери, аніж для інших світових галузей. Половина опитуваних вважають, що їх компанії добре підготовлені до кібер-загроз, цей показник є на 14% нижчим, ніж серед CEO компаній інших галузей. За словами пана Гейтса, "готовність реагувати на будь-яку кібер-подію повинна бути пріоритетним завданням для керівників компаній при впровадженні нових технологій".


 

Глобалізм пропонує як можливості, так і загрози


55% опитаних CEO погоджуються з тим, що повернення до територіальності є найбільшою загрозою для зростання бізнесу та випереджає ризики кібербезпеки та інноваційних технологій.
Очевидно, що геополітична невизначеність, має значний вплив на виробництво у порівнянні з іншими секторами. Тим не менш, CEO також розглядають нові ринки як джерело зростання протягом найближчих двох років, при цьому країни Східної Європи, Центральної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону очолюють списки для можливої експансії.

"Попереду лежить довгий шлях трансформації у нашому секторі, але це час великого ентузіазму та змін, - говорить пан Гейтс. - Я хотів би закликати виробників скористатися новими можливостями та здійснити трансформацію, використовуючи найсучасніші доступні технології - робототехніку, 3D-друк, поглиблену аналітику, технологію “Інтернет речей”, зберігання й обробку даних в хмарі чи блокчейн”."Цифрова трансформація для компаній виробничого сектору повинна опиратися, в першу чергу, на оновлену стратегію бізнесу. Цифрова трансформація - це переосмислення того, які продукти, яким клієнтам, через які канали збуту і за якою ціною компанія буде пропонувати. Це означає, що українським компаніям необхідно переосмислити свої підходи до того, на яких ринках вони працюють, які проблеми вирішують для своїх клієнтів, які ролі грають в ланцюжку створення вартості", - сказав Костянтин Карпушин,

Партнер, керівник напрямку інноваційного розвитку та впровадження нових технологій KPMG у СНД.
Для ознайомлення з повною версією звіту, будь ласка, відвідайте www.kpmg.com/GMO.

Методологія

Звіт за результатами Глобального опитування керівників організацій виробничої сфери – 2018 (The 2018 Global Manufacturing Outlook) ґрунтується на даних, отриманих від 300 керівників організацій виробничої сфери. Ці дані були частиною Глобального опитування керівників 2018 CEO Outlook, у рамках якого були опитані 1300 керівників у 11 країнах, що проводилося на початку 2018 року компанією ForbesInsights від імені KPMG International. Для підтвердження даних KPMG International провела серію інтерв'ю з керівниками виробництв по всьому світу.

Про KPMG International

KPMG – це міжнародна мережа фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 154 країнах світу працює 200 000 співробітників. Незалежні фірми-члени мережі KPMG входять до асоціації KPMG International Cooperative (KPMGI nternational), зареєстрованої згідно із законодавством Швейцарії. Кожна фірма є незалежною юридичною особою.

РЕКОМЕНДУЄМО: Як машинне навчання змінює сільське господарство


Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
18.01.2019
Відтепер «Бізон-Тех» має право на продаж техніки, запчастин Amazone
«Бізон-Тех» став офіційним представником компанії, яка є лідером на ринку розкидачів мінеральних добрив, посівної техніки, обприскувачів і ґрунтообробної техніки
17.01.2019
Вперше за 5 років Україна візьме участь у Міжнародному зеленому тижні-2019
На окремій експозиції загальною площею 1200 м² буде презентована продукція від 50 українських компаній
16.01.2019
У Слов'янську побудували олійний завод ПрАТ «Інтер Агролайн»
Побудували його на місці комбікормового заводу, який був перепрофільований інвестором з комбікормового в олійноекстракційний

Статті

всі статті >>
09.01.2019
Затверджено нові умови вступу до вишів на 2019 рік
Мінімальні прохідні бали 150 та 130 для окремих спеціальностей, творчі конкурси до подачі заяв, компактніші терміни вступної кампанії – ці та інші новації чекають на вступників наступного року
02.01.2019
Агроінновації України за 2018 рік
18 грудня на конференції “Аграрні інновації 2018” представники різних компаній України поділились власним досвідом впровадження інноваційних рішень
26.12.2018
Сорт яблук «Гала» під лупою
Які клони сорту мають попит на зовнішніх ринках, а від яких варто відмовитися?