МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Цифрова епоха. 1300 керівників виробничої сфери розповіли про головні проблеми, які існують
2018-09-02

На думку 66% CEO глобальних компаній виробничої сфери, оперативність є головним чинником виживання бізнесу в умовах цифрової епохи. Такими є результати нового дослідження KPMG - 2018 KPMG Global Manufacturing Outlook, в якому взяли участь 1300 керівників у 11 країнах.

Результати опитування демонструють, що CEO готові вести свої організації в цифрове майбутнє, але 70% респондентів вважають, що часу, який необхідний на підготовку до трансформації, недостатньо.

На думку понад 50% опитаних CEO, правління мають надмірні очікування щодо рентабельності інвестицій (ROI) при переході на цифрові технології. 33% погоджуються з тим, що їх організації намагаються не відставати від технологічних інновацій. При цьому 95% керівників компаній погоджуються з тим, що четверта промислова революція - це можливість, а не загроза.
 

Машини доповнять робітників


Майбутнє для робітників виробничої сфери є оптимістичним, вважають 66% СЕО. На їхню думку, штучний інтелект буде створювати більше робочих місць, ніж скорочувати, а спеціалісти з обробки даних (data scientists) знаходитимуться серед найбільш популярних фахівців у сфері виробництва.

Відповідно до результатів опитування, 50% респондентів низько оцінюють здатність ефективно прогнозувати за допомогою прогностичної аналітики та при прийнятті рішень щодо зростання керуються, в першу чергу, інтуїцією.

Дуг Гейтс, керівник глобальної практики промислового сектору KPMG, вважає, що "повні переваги цифрової трансформації навряд чи будуть реалізовані, якщо стратегія не охоплюватиме всю організацію. Це тягне за собою застосування нових технологій у бек-офісі, цехах, у ланцюгах постачання".

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Роботи замінять людей на полях
 

Кібербезпека є першочерговим завданням – виробнича сфера повинна бути готова до атак


CEO організацій виробничої сфери вважають, що кібер-атаки становлять більший ризик для виробничої сфери, аніж для інших світових галузей. Половина опитуваних вважають, що їх компанії добре підготовлені до кібер-загроз, цей показник є на 14% нижчим, ніж серед CEO компаній інших галузей. За словами пана Гейтса, "готовність реагувати на будь-яку кібер-подію повинна бути пріоритетним завданням для керівників компаній при впровадженні нових технологій".


 

Глобалізм пропонує як можливості, так і загрози


55% опитаних CEO погоджуються з тим, що повернення до територіальності є найбільшою загрозою для зростання бізнесу та випереджає ризики кібербезпеки та інноваційних технологій.
Очевидно, що геополітична невизначеність, має значний вплив на виробництво у порівнянні з іншими секторами. Тим не менш, CEO також розглядають нові ринки як джерело зростання протягом найближчих двох років, при цьому країни Східної Європи, Центральної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону очолюють списки для можливої експансії.

"Попереду лежить довгий шлях трансформації у нашому секторі, але це час великого ентузіазму та змін, - говорить пан Гейтс. - Я хотів би закликати виробників скористатися новими можливостями та здійснити трансформацію, використовуючи найсучасніші доступні технології - робототехніку, 3D-друк, поглиблену аналітику, технологію “Інтернет речей”, зберігання й обробку даних в хмарі чи блокчейн”."Цифрова трансформація для компаній виробничого сектору повинна опиратися, в першу чергу, на оновлену стратегію бізнесу. Цифрова трансформація - це переосмислення того, які продукти, яким клієнтам, через які канали збуту і за якою ціною компанія буде пропонувати. Це означає, що українським компаніям необхідно переосмислити свої підходи до того, на яких ринках вони працюють, які проблеми вирішують для своїх клієнтів, які ролі грають в ланцюжку створення вартості", - сказав Костянтин Карпушин,

Партнер, керівник напрямку інноваційного розвитку та впровадження нових технологій KPMG у СНД.
Для ознайомлення з повною версією звіту, будь ласка, відвідайте www.kpmg.com/GMO.

Методологія

Звіт за результатами Глобального опитування керівників організацій виробничої сфери – 2018 (The 2018 Global Manufacturing Outlook) ґрунтується на даних, отриманих від 300 керівників організацій виробничої сфери. Ці дані були частиною Глобального опитування керівників 2018 CEO Outlook, у рамках якого були опитані 1300 керівників у 11 країнах, що проводилося на початку 2018 року компанією ForbesInsights від імені KPMG International. Для підтвердження даних KPMG International провела серію інтерв'ю з керівниками виробництв по всьому світу.

Про KPMG International

KPMG – це міжнародна мережа фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 154 країнах світу працює 200 000 співробітників. Незалежні фірми-члени мережі KPMG входять до асоціації KPMG International Cooperative (KPMGI nternational), зареєстрованої згідно із законодавством Швейцарії. Кожна фірма є незалежною юридичною особою.

РЕКОМЕНДУЄМО: Як машинне навчання змінює сільське господарство


Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
23.04.2019
До 2022 року в Україні реалізують проект EU4Climate
Враховуючи пряму та опосередковану загрози від зміни клімату, у 2019 році ЄС запускає нову регіональну ініціативу EU4Climate, яка передбачає підтримку шести країн Східного партнера у розробці та впровадженні кліматичних політик
23.04.2019
В одному із сіл Закарпаття розквітло 10 тисяч тюльпанів
Село отримало цибулини тюльпанів у подарунок від посольства Королівства Нідерландів за бронзову перемогу на конкурсі «Неймовірні села України-2018»
23.04.2019
Перша в Сумській області потужна СЕС буде готова до кінця року
Біля міста Тростянець на площі 22 га почали будівництво першої промислової сонячної електростанції потужністю 

Статті

всі статті >>
15.04.2019
Як організація «Майбутні лідери України» допомагає підліткам втілювати власні проекти у своїх селах
Українські фермери вже три роки підтримують старшокласників і кожному учаснику дають можливість розкрити свій лідерський потенціал та познайомитись з реальним аграрним виробництвом
02.04.2019
Сімейний бізнес. Чи є умови для створення сімейних ферм в Україні?
Про нові правила, дотації та заохочення для успішної діяльності сімейних фермерських господарств
29.03.2019
Як зменшити прірву між аграрною освітою та бізнесом?
Про те, як підвищити імідж аграрної освіти та про нові спобоби співпраці вишів і підприємств говорили генеральний директор ІМК, президент УКАБ Алекс Ліссітса та ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко