МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Відкриття насіннєвого заводу Bayer на Житомирщині - нові робочі місця
2018-09-05

В селі Почуйки Попільнянського району Житомирської області відкрився завод із виробництва насіння сільськогосподарських культур компанії Bayer. Про це повідомив президент України Петро Порошенко.

«На Житомирщині відкрився сучасний завод із виробництва насіння сільськогосподарських культур компанії «Bayer». А це – 85 постійних та 220 сезонних робочих місць для українців», написав президент у Twitter.

На його думку, будівництво заводу – «чергове свідчення, що Україна приваблива для міжнародних інвестицій країна».

"Важливо, що компанія Bayer допомагає розв'язувати соціальні питання в місцевих масштабах – підтримує школу і бібліотеку, профінансувала будівництво нової дороги й амбулаторії", – додав президент.

Будівництво заводу почалося у 2014 році. Вартість основних фондів – 650 млн грн. Завод належав компанії Monsanto, яку придбала компанія Bayer. Після завершення угоди купівлі Bayer отримала ще більше можливостей допомагати аграріям світу виробляти корисніші та доступніші харчові продукти більш раціональним способом. Як провідна компанія-новатор у галузі сільського господарства, Bayer пропонує співробітникам у всьому світі привабливі робочі місця та можливості для розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія BASF завершила процес купівлі активів Bayer

За матеріалами: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>