МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Відомий парфумерний Дім Guerlain відкриє екошколу для дітей
2018-09-14

Один із найстаріших парфумерних гігантів світу, заснований ще в 1828 році, відкриває екошколу для дітей. 

Бджола для Guerlain - не тільки гарний символ на флаконах легендарних ароматів і джерело меду для лінії Abeille Royale. Захист біорізноманіття та, зокрема, бджіл як виду - це одне з пріоритетних завдань Guerlain, без якого неможливо забезпечити існування виробів Дому та збереження навичок майстерності. Цей символ також надихає Дім Guerlain на підтримку різних проектів. 

В цьому році компанія відкриває школу для дітей Bee School - проект покликаний розвинути любов до природи та підвищити обізнаність дітей в питаннях важливості захисту бджіл.

Заняття для волонтерів розпочалися вже з вересня у Франції, а потім і в інших країнах, де є офіси Guerlain. Разом з командою Bee School діти в початкових школах будуть краще розуміти проблеми, пов'язані з біорізноманіттям і кліматом, а також дізнаються про конкретні рішення щодо їх захисту та боротьби з вимиранням.


«Вулик» - завод для виробництва косметичних засобів Guerlain, при будівництві якого особлива увага була приділена збереженню біорізноманіття на території і її озеленення

​ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супермаркети Німеччини провели оригінальну акцію на захист бджіл

Disney World дивує відвідувачів гігантськими овочами та фруктами

Джерело: http://vogue.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>