МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Модернізовані елеватори «Alebor Group» готові до роботи
2018-09-14

Компанія «Alebor Group» завершила модернізацію Христинівського (Черкаська область), Вороновицького (Вінницька область) та Чесного (Одеська область) хлібоприймальних підприємств.

Зокрема, на Чесному ХПП зведено три нові силоси на плоскій основі місткістю 5 тис. тонн кожний, а також один оперативний силос місткістю 1,5 тис. тонн, повідомили в компанії. Додано одну секцію та газову горілку до сушарки, і тепер на підприємстві можна сушити 2,5 тис. тонн зерна на добу при зніманні 4-5 тонновідсотків. У минулому сезоні цей показник становив 1,5 тис. тонн/доба. Також побудовано ще один автоприйом вантажністю 80 тонн та встановлено новий пневматичний пробовідбірник. Завдяки йому елеватор удвічі прискорив прийом ранніх зернових до 200-240 тонн/год.

На Вороновицькому ХПП обсяг зберігання зерна збільшився на 39 тис. тонн – до 140 тис. тонн. Оперативні потужності зросли на 6 тис. тонн – до 15 тис. тонн. В одному із силосів встановили гравітаційний розсіювач зерна. Завдяки йому продукція розподіляється по силосу рівномірно, що унеможливлює самосортування зерна. Також на підприємстві встановили зерносушарку з продуктивністю 250 тонн/год. Тепер потужності сушіння елеватора зросли до 6,9 тис. тонн на добу за кукурудзою при знятті вологи на 10 тонновідсотків.

Найбільше робіт виконано на Христинівському ХПП, де зібрано 6 десятитисячних силосів, що збільшило потужності зберігання до 134 тис. тонн. Підсилили двома секціями сушарку, встановили сепаратор продуктивністю 150 тонн/год і транспорту систему потужністю 175 тонн/год. Також побудовано новий в’їзний комплекс, встановлено треті ваги та збудовано нове приміщення для лабораторії.

Довідка:

«Alebor Group» — група компаній, яка працює на зерновому ринку України. Надає зерновиробникам повний цикл послуг, починаючи від збору зерна в полі, транспортування, доробки та зберігання на елеваторах - до відвантаження, доставки до порту і реалізації.ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Alebor Group відкрила нову лабораторію

На Київщині відкрили елеватор японської корпорації SDGS

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>