МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

10 тисяч канадських доларів для розвитку малого агробізнесу
2018-09-18

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва продовжив до 21 вересня прийом заявок на отримання грантової допомоги у рамках програми «Малі інноваційні гранти».

Розмір грантової підтримки становить до 10 тисяч канадських доларів. «Малі інноваційні гранти» будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, а також агропідприємствам, які зможуть продемонструвати нові та інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення нових стратегій пошуку/закупівель, підвищення продуктивності обробки та/або післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних/управлінських і/або інформаційних технологій ланцюжка постачання.

Грант можуть отримати:
 
  •  жінки – власниці аграрного бізнесу або жінки, які представляють бізнес-групу чи кооператив;
  •  чоловіки – власники аграрного бізнесу, які тісно співпрацюють (мають партнерські відносини) переважно з жінками-виробниками, які працюють у сільській місцевості;
  •  сімейні підприємства.
Обов'язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Термін подачі анкет для участі у конкурсі "Малих інноваційних грантів" продовжено до 21 вересня 2018 року. Для участі слід заповнити форму-есе за посиланням. Пропозиція дійсна для усіх сільгоспвиробників півдня України.

Заявники, які подали есе з 1 жовтня 2018 року на електронну адресу отримають посилання доступу до онлайн-тренінгу, який допоможе заповнити грантову онлайн-заявку. 

Результати конкурсу будуть оголошені на сайті https://uhbdp.org/ua/ та на сторінці Проекту у Facebook наприкінці 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бійців АТО запрошують на безкоштовні курси саідівництва

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>