МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нова масштабна програма Corteva Agriscience
2018-09-24

21 вересня на прес-конференції в Києві фахівці Corteva Agriscience повідомили, що компанія виходить на ринок протруйників.

Нагадаємо, що Corteva Agriscience утворилася внаслідок злиття агрохімічних підрозділів Dow та DuPont.

Досі ні Dow, ні DuPont протруйників не випускали. Однак злиття дало змогу акумулювати кошти на нові масштабні програми з дослідів та розробки.

Першими протруйниками в портфелі Corteva Agriscience стали інсектицидний препарат Lumiposa проти дротяника та підгризаючої совки на основі д. р. циантраніліпрол та фунгіцидний препарат проти пероноспорозу на соняшнику Lumisena на основі д. р. хлорантраніліпрол. Представляючи препарати, фахівці Corteva Agriscience розповіли, що застосування Lumisena забезпечило підвищення врожайності більш ніж на 10%.

Вихід на ринок протруйників представники компанії пояснили тим, що ця група препаратів з кожним роком застосовується все ширше. Адже саме протруйники забезпечують рослині захист у найбільш критичну фазу розвитку, коли вона ще ніжна і вразлива. До того ж, як визнають фахівці Corteva Agriscience, захист за допомогою протруйників вигідніший, ніж внесення препаратів на основі цих самих діючих речовин по листу. Наприклад, щоб забезпечити гектарну норму препарату шляхом обприскування по листу, потрібно вкрити препаратом площу в 1 га. Якщо ж вносити цю саму д. р. у вигляді гранульованого препарату в рядки, потрібно вкрити площу в 500 м2, а при протруюванні насіння достатньо вкрити площу 58 м2.

Нові препарати будуть доступні в Україні вже незабаром: Lumiposa вже зареєстрований, а реєстрація Lumisena очікується вже в жовтні нинішнього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Corteva Agriscience побудує на Полтавщині дорогу загального користування

DowDuPont анонсував появу в Україні нового бренду

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>