МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Cтань частиною команди «АМАКО УКРАЇНА»! Прийди 1 листопада на Ярмарок вакансій!
2018-09-24

Ми раді повідомити, що 1 листопада на ярмарку вакансій "5-й день молодого спеціаліста. Твій професійний старт" серед представників провідних агрокомпаній країни будуть і спеціалісти одного з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту ТОВ «АМАКО УКРАЇНА».

Компанія представляє такі бренди сільгосптехніки як Massey Ferguson, Challenger, Maschio Gaspardo, Geringhoff, Bicchi, WESTERN, а також комерційні автомобілі IVECO.

АМАКО є частиною потужної міжнародної групи компаній Alkhorayef Group, діяльність якої зосереджена в 40 країнах світу. 

Дистриб’юторська мережа АМАКО нараховує 16 представництв по всій території України, а саме: Біла Церква, Черкаси, Кропивницький, Полтава, Олешки, Одеса, Первомайськ, Вінниця, Житомир, Львів,Тернопіль, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівненщина, Донеччина.

Головний офіс компанії АМАКО розташований в с. Проліски Бориспільського району Київської області. В даному регіоні АМАКО являється ексклюзивним дилером техніки Massey Ferguson і Challenger. Тут знаходиться центральний склад запчастин та мастильних матеріалів для сільськогосподарської, будівельної техніки й вантажних автомобілів (понад 340 тис. найменувань), майстерня з ремонту та обслуговування техніки, яка займає площу 1000 кв. м., митно-ліцензійний склад й демонстраційна площадка техніки.Ярмарок вакансій "5-й день молодого спеціаліста. Твій професійний старт" - це чудова можливість поспілкуватися з представниками компанії та спробувати свої сили, пройшовши співбесіду, за результатами якої, можливо, саме ви потрапите на стажування.
Адже компанія «АМАКО УКРАЇНА» постійно розширює штат своїх працівників, а їхня програма стажування для студентів і випускників допоможе зрозуміти специфіку роботи компанії та отримати необхідний для роботи досвід і навички.

Цілеспрямовані та активні студенти/випускники мають можливість пройти стажування за напрямками «Продажі» та «Післяпродажне сервісне обслуговування с/г техніки» в головному офісі або в регіональних представництвах.Стажування, це – шанс проявити себе, отримати унікальний досвід і знання, відчути дружню атмосферу і командний дух.

Програми дозволять стажистам:
 
  • освоїти практичні навички та отримати досвід роботи за спеціальністю;
  • застосувати свої знання в реальних умовах при підтримці професіоналів своєї справи;
  • побачити зсередини повсякденну роботу компанії;
  • зустрітися з цікавими людьми та завести корисні знайомства і контакти.

Вимоги до учасників:
 
  • студенти останніх курсів та випускники профільних ВНЗ;
  • пристрасть до техніки;
  • технічна грамотність;
  • бажання розвиватися, завзятість, відповідальність.

Відбір учасників проводиться за результатами співбесіди. Кращі стажисти отримають можливість побудувати кар’єру в «АМАКО УКРАЇНА».

Тож радимо вам підготуватися та, прихопивши з собою резюме і гарний настрій, 1 листопада з 10:00 до 14:00 бути за адресою: м. Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, пав. №3, конф.-зал №14. І не забудьте зареєструватися!

 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>