МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Насіннєвий завод LNZ розпочав свою роботу
2018-09-25

Компанія LNZ запустила спеціалізований завод із виробництва насіння кукурудзи в с. Лебедин на Черкащині. Наразі він є одним із найпотужніших та найсучасніших в Україні. Про це повідомляють на офіційній сторінці підприємства у Facebook.

Завдяки сучасному обладнанню PETKUS, Tecflam, KAMAS Westrup та інших виробників завод має високу продуктивність — близько 500 т насіння на добу. На заводі впроваджено 9 технологічних етапів виробництва: від прийому сировини до відвантаження готової продукції.

Окрім відбору насіння на кожному етапі, на заводі воно проходить процедуру протруювання — контрольного покриття протруйною речовиною для захисту від шкідників.

Більшість процесів на виробництві автоматизовані, але без людських ресурсів не обходиться. 130 висококваліфікованих спеціалістів керують процесами й слідкують за дотриманням стандартів якості. 

Довідка:

LNZ Group — один із лідерів насіннєвого ринку України із багаторічним досвідом роботи з провідними міжнародними компаніями-селекціонерами по виробництву насіння кукурудзи, соняшнику, сої, пшениці, гороху, ячменю.

Компанія розвиває агровиробництво, насінництво та дистрибуцію. Обробляє 70 тис. га землі та має більш як 3 тис. працівників у сезон. До складу LNZ Group входить 33 агрофірми, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, два елеватори в Черкаській та Сумській областях, 5 логістичних центрів та власний митний склад.


ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: "Дакса Бунге Україна" збудує на Вінниччині завод із переробки кукурудзи

Відкриття насіннєвого заводу Bayer на Житомирщині - нові робочі місця

Джерело: http://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>