МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Новий логістичний центр KUHN коштував компанії €20 млн
2018-09-25

Компанія KUHN запускає ультрасучасний логістичний центр на заводі в місті Саверн (Франція).

Згідно з повідомленням прес-служби компанії, площа логістичного центра становить 10 000 м², а в реалізаціюпроектуа було інвестовано €20 млн.

«Логістика займає важливе місце в виробничих операціях. Інвестиції в об'єкт у Саверні дозволили забезпечити ефективне обслуговування виробничих цехів і відділів зі збирання. Таким чином, він відповідає ринковим вимогам у тому, що стосується продуктивності, можливості швидкого взаємодії та гнучкості за одночасного поліпшення умов праці», — відмітили в компанії.

Варто відзначити, що через десять років після введення в експлуатацію центру компетенцій Montage Grandes Machines у Монсвіллере група KUHN оголошує про розширення виробничої інфраструктури. У модернізацію на базі наявної інфраструктури ліній збірки, складських площ і транспортно-експедиційної будівлі площею 26 000 м² інвестовано €23 млн.

13 вересня відбувся урочистий захід, присвячений офіційному відкриттю логістичного центру в Саверні та запуску проекту розширення виробництва в Монсвіллере, на якому були присутні ключові персони для усієї галузі.

Довідка:

Група KUHN зі штаб-квартирою у Саверні інвестує у середньому €35 млн в рік в 11 заводів і 11 дистриб'юторських філій на п'яти континентах, де працевлаштовані 5000 осіб. Станом на 2017 рік поточний оборот, оголошений групою KUHN, становить €966 млн.


РЕКОМЕНДУЄМО: KUHN розширює асортимент

За матеріалами: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>