МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні є унікальна пекарня з закритим циклом виробництва
2018-10-03

Унікальна пекарня «Мамин Хліб» відрізняється від інших тим, що під час виробництва там використовують власну сировину та начинки.

Засновники пекарні Олег та Олена Білявці задля забезпечення закритого циклу виробництва заклали сади та почали вирощувати культури для борошна та начинок у випічку.

Про це вони розповіли у рамках спільного проекту Latifundist.com та банку ПУМБ We make food.

Випікати хліб подружжя Білявців розпочало ще у 2000 році, наразі вихід готової продукції з пекарні становить 5 т/добу. Аби досягти таких результатів компанії довелось освоїти сільськогосподарську галузь.

У 2004 році засновники заводу-пекарні вирішили зайти в сільське господарство. Так, у компанію увійшло підприємство «Агрокрай», яке на площі у 2,2 тис. га вирощує озиму пшеницю, цукровий буряк, сою, кукурудзу, соняшник, олійний мак, льон, гірчицю, нут та спельту. Олійний мак був спеціально введений в сівозміну, оскільки його використовують як начинку для булочок і рулетів.

Господарство забезпечує пекарню борошном, цукром та сировиною для начинок. Тим більше, вирощують культури на підприємстві «Агрокрай» переважно з використанням органічних добрив. Більш як 6 років всі поля удобрюють переважно гноєм. Окрім цього, сіють сидерати, а використання мінеральних добрив звели до мінімуму.

«Щоб увійти в сільське господарство мені потрібно було екстерном, за 2 роки, пройти курс сільгоспакадемії. Але, як сказав Конфуцій: «Займися улюбленою справою, і ти не будеш працювати жодного дня». Знаєте, я знайшов свою улюблену справу», — розповідає Олег Білявець.

Виробництво начинок — один з ключових елементів в асортименті продукції. Задля цього у 2016 році був закладений вишневий сад площею 12 га. Вишня також буде використовуватися для виробництва наповнювачів.

У планах засновників пекарні «Мамин хліб» створення сільськогосподарського кооперативу. Цей кооператив буде виробляти органічну малину і полуницю.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відновлені робочі місця. Полтавський комбінат хлібопродуктів відновив роботу після піврічного простою

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>