МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

"Сігнет" презентує свою програму стажування на 5-му дні молодого спеціаліста "Твій професійний старт"
2018-10-05

Досить часто ми зустрічаємо молодих спеціалістів, які в пошуку своєї першої роботи отримують відмови від роботодавців через брак досвіду. 

На нашому заході ви не зустрінете таких роботодавців. Яскравий приклад - компанія "Сігнет", яка нещодавно презентувала програму стажування "Сігнет Старт". 

Сьогодні Сігнет Центр запрошує на стажування Енергетиків та Технологів цукрового виробництва та пропонує наступне
 
  • Оплачуване стажування протягом 3 місяців з можливістю прийняття в штат компанії;
  • Для іногородніх: безкоштовне проживання в гуртожитку, безкоштовне одноразове харчування;
  • Підвищення професійного рівня, а заодно і цінності на ринку праці;
  • Набуття практичних навичок роботи на виробництві за спеціальністю;
  • Знайомство з особливостями роботи енергетичного обладнання на цукровому заводі - для енергетиків та особливостями технологічного процесу на цукровому заводі - для технологів;
  • Досвідченого керівника стажування.

Кого шукають у свою компанію:
 
  • Молодого спеціаліста з вищою освітою – (можливо студента 4-5 курсу), який бажає працювати за спеціальністю;
  • Цілеспрямованого кандидата, який готовий підвищувати свій професійний рівень та розвиватись, щоб побудувати успішну кар’єру;
  • Мобільного кандидата, готового до переїзду до с.Андрушки, Попільнянського р-ну, Житомирської області.

Стажування оплачуване, тривалістю 3 місяці, офіційне оформлення під час стажування. По завершенню кращим стажистам буде запропоновано роботу в штаті. Для іногородніх працівників надається житло.

Перелік напрямків, за якими можливе стажування, змінюється. Зараз доступно дві програми, але взагалі компанія час від часу відкриває програми також для інженерів, агрономів, бухгалтерів.


"Сігнет" - це група сільськогосподарських компаній з іноземним капіталом, що розвиває свою діяльність із застосуванням новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур. Підприємство спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, сої, озимої пшениці, цукрових буряків та розвитку молочного скотарства. У процесі виробництва використовується високопродуктивна техніка відомих виробників: Case, Kinze, JD та ін. Серед активів агрохолдингу є цукровий завод та сучасний елеватор.

Земельний банк підприємства складає 29 тис. га у Житомирській та Вінницькій обл.

Стратегія агрохолдингу - це створення сучасного високотехнологічного та ефективного виробництва сільськогосподарських культур.

Головний офіс знаходиться за адресою: Житомирська обл., Попільнянський р-н, с. Андрушки, вул. Заводська 5

Актуальні вакансії: інженер-енергетик, агроном, технолог та теплотехнік на цукровий завод, слюсарі з КВП і А, трактористи-машиністи с/г виробництва, електрогазозварники.

Дізнатися більше про компанію та поспілкуватися з її представниками особисто ви зможете вже 1 листопада на 5-му дні молодого спеціаліста "Твій професійний старт". Ми та ваш майбутній роботодавець чекаємо на вас. Не забудьте зареєструватись!

Нагадаємо,що з 2016 року Cygnet реалізує проект "Свідомий вибір", який має на меті виконати три основні завдання: показати учням випускних класів можливості побудови кар’єри у сучасній аграрній сфері, продемонструвати високу технологічність даної галузі, а також допомогти усвідомлено обрати майбутню професію.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: "Бізон-Тех" - роботодавець, до зустрічі з яким варто підготуватись

Заповни анкету - отримай знання! Конкурс для студентів від UKRAVIT

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>