МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Молоді вчені змагаються за здобуття премії Президії НААН
2018-10-08

Молоді вчені науково-дослідних установ Відділення землеробства, меліорації та механізації Національної академії аграрних наук змагаються за здобуття премії Президії НААН «За кращу наукову доповідь молодого вченого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень».

Доповіді претендентів заслухали на засіданні розширеного бюро відділення, повідомляють в НААН.

Зазначається, що учасниками першого туру відбору стали 10 науковців, п’ятеро з яких рекомендували до участі в другому турі конкурсу. Серед них: наукові співробітники Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН, Інституту механізації та електрифікації сільського господарства, Інституту агроекології і природокористування НААН, Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, а також Інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського.

«Дуже приємно бачити проактивних молодих вчених у науковій спільноті. Це майбутнє покоління академії і аграрної науки загалом, яке, я щиро у цьому впевнений, гідно продовжить справу своїх вчителів та примножить їхні здобутки. Зичу всім учасникам успіхів у фінальному турі», — наголосив Ярослав Гадзало, Президент НААН.

РЕКОМЕНДУЄМО: Заповни анкету - отримай знання! Конкурс для студентів від UKRAVIT

В Україні вивели 6 нових сортів яблунь для органічного садівництва

Джерело: http://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>