МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Nestle чи Coca-Cola? Хто першим купить Borjomi?
2018-10-08

Nestle або The Coca-Cola Company мають намір купити одного з найбільших виробників мінеральної води - IDS Borjomi, який має заводи в Україні, Грузії та Росії та випускає воду «Боржомі», «Моршинську» і “Святой источник”.

Про це повідомив топ-менеджер одного з покупців. За попередніми оцінками експертів, сума угоди складе $630 млн.

Сторони практично домовилися, стверджують джерела. Правда, ні Nestle, ні Coca-Cola цей факт поки що не коментують, так само, як і російська «Альфа-груп», якій сьогодні належить контрольний пакет IDS Borjomi.

Її власники Михайло Фрідман і Герман Хан у 2013 році придбали 55% Borjomi у Salford Capital Partners Inc., близької до Бориса Березовського і спадкоємців його бізнес-партнера Бадрі Патаркацишвілі.

37% залишилися у спадкоємців Патаркацишвілі. Решта належить грузинським і українським акціонерам.

У 2017 році обсяг продажів IDS Borjomi досяг 1,5 млрд л. У грошовому еквіваленті компанія є лідером з продажу пляшкової води в Росії, Україні та Грузії.

Експерти стверджують, що міжнародні концерни Nestle і Coca-Cola зазвичай купують активи щоб не ускладнювати схеми володіння.

В обох компаній є стратегія експансії на ринках пляшкової води, а Nestle до того ж прагне повернути собі бренд «Святой источник», проданий нею Borjomi у 2009 році.

Про те, що Borjomi готують до продажу, свідчить її активність на ринку останнім часом, стверджують аналітики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Nestle стане власником кавового бренду Starbucks

 Coca-Cola веде переговори з канадським виробником марихуани

За матеріалами: http://agroday.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>