МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Стартапери Вінницького НАУ представлять свій винахід на конкурсі в Копенгагені
2018-10-09

Вінницькі студенти винайшли енергоощадний млин, який дозволить робити подрібнення до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що в 5 разів тонше за людську волосину

Стартапери з Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ) винайшли енергоощадний вібраційний млин, який дозволить робити подрібнення до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що в 5 разів тонше за людську волосину. 

Про це повідомляє прес-служба ВНАУ.

«Наш проект спрямований на мінімізацію питомих витрат енергії при реалізації процесу подрібнення. Крім цього, наприклад, подрібнені на такий млині лікарські засоби засвоюються організмом не за кілька годин, як при звичайному подрібненні, а максимум за годину», - розповідає проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності ВНАУ Інна Гончарук.

За її словами, в травні 2018 роки команда стартаперів перемогла на Всеукраїнському фестивалі інновацій і завоювала приз глядацьких симпатій. І тепер вінницькі вчені представлятимуть свій проект на International Startup University Battle в м Копенгаген (Данія). Проголосувати за українців ви можете за посиланням https://universityworldcup.com/social-media-award-2018/«International Startup University Battle для нас - це пошук іноземних інвесторів і нові можливості. Відчуваємо відповідальність перед колегами та організаторами за майбутнє нашого проекту й України. Сподіваємося, що майбутні наукові досягнення ВНАУ будуть гідним внеском у соціально-економічний розвиток України», - констатує Інна Гончарук.

Нагадаємо, що вчені СНАУ повезуть на світовий конкурс стартапів їстівні пакети.

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>