МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Найкраща закордонна освіта для майбутніх лідерів України.
2017-03-13

Програма «Всесвітні студії» (WorldWideStudies) Фонду Віктора Пінчука пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу. Претенденти на участь у програмі «Всесвітні студії» самостійно обирають країну навчання та учбові заклади з-поміж 200 найкращих університетів світу, що включені до списків Times Higher Education та QS.

Програма пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років в отриманні магістерського ступеню в провідних університетах світу в галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України, а саме: 
  • аграрні науки, 
  • екологія та охорона навколишнього середовища, 
  • публічне право, 
  • державне управління, 
  • альтернативна енергетика,
  • аерокосмічна інженерія.

Обов'язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов'язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за основним місцем роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Гранти отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. 

Після завершення навчання випускники повертаються до України, щоб застосувати набуті знання та досвід для реформування країни

Заявки на отримання гранту приймаються у термін з 1 лютого по 15 травня щороку.

Джерело: http://worldwidestudies.org/about

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>