МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Україна налагоджує торгові зв'язки з Великобританією
2018-10-11

Результатом робочого візиту до Лондона першого віце-прем’єр-міністра України — міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва стала його заява, що обсяг торгівлі між Україною та Великобританією може сягнути $1 млрд.

«Обсяг торгівлі між Україною та Великобританією може бути значно більшим. Лише у торгівлі товарами є потенціал росту на $1 млрд на рік. Лібералізація торгівлі послугами — ще одна з перспектив», — заявив Степан Кубів.

Наразі експорт Українських товарів до «туманного Альбіону», складає $321,6 млн.

Разом з цим, українська делегація у складі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої та Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи обговорили із представниками Міністерства навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Великобританії (DEFRA) погодження форм двосторонніх сертифікатів на окремі товарні позиції, де є потенціал розвитку взаємної торгівлі.

Голова Держпродспоживслужби наголосив, що з метою підвищення якості вітчизняних товарів Україна зацікавлена в розширенні двостороннього співробітництва у сфері санітарних та фітосанітарних заходів, зокрема у започаткуванні спільних проектів з виявлення патогенів у харчовій продукції та налагодженні співробітництва між державними лабораторіями.

РЕКОМЕНДУЄМО: Бізнес-тур до Чилі для виробників фруктів та ягід

400 компаній з 20 країн світу будуть представлені на «ІнтерАГРО 2018»

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>