МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Київщини побудують індустріальний парк для харчопрому
2018-10-12

Група UFuture бізнесмена Василя Хмельницького має намір залучити в Індустріальний парк «Біла Церква 2» близько $150 млн інвестицій, створивши на його території кластер харчової промисловості.

Перший індустріальний парк «Біла Церква» на території Шкарівської сільради зареєстрований Мінагрополітики у квітні поточного року, на його території в даний час завершується будівництво першого заводу — з виробництва електроустановочних систем Plank Electrotechnic.

За словами директора ВП «Біла Церква» Володимира Хмурича, рішення про створення другого парку було продиктовано зацікавленістю компаній харчової промисловості.

«Ми бачимо наміри компаній харчопрому, на сьогодні вже підписані два меморандуми, і хочемо розмістити цих клієнтів окремо в харчовому кластері, з урахуванням того, що у них особливі вимоги по санітарній зоні, екологічні вимоги. А оскільки у нас є вільна земельна ділянка, вирішили створити на ньому новий ІП», — сказав він

Як пояснює Хмурич, якщо основною спеціалізацією другого парку буде харчопром, то першого — інших галузей промисловості.

«Звичайно, якщо якимось клієнтам харчопрому будуть підходити умови першого парку, ми не відмовимо, але пропонувати будемо в першу чергу другий», — відзначає він.

За його оцінкою, в обидва парка планується залучити не менше ніж по $100 млн інвестицій.

Довідка:

UFuture Investment Group з головним офісом в Брюсселі створена восени 2017 року й об'єднала бізнес-проекти Василя Хмельницького. До складу групи увійшла українська розробницька компанія UDP, спеціалізацією якої є реалізація великих інфраструктурних проектів. Крім того, конгломерат об'єднав бізнеси в таких напрямках, як UDP Renewables, ІП "Біла Церква", інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Одещині планують створити ягідний кластер і побудувати завод

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>