МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Волині відкрили завод з видобутку та переробки сапропелю
2018-10-15

У Старовижівському районі на Волині запустили завод з видобутку та переробки сапропелю - органічних мінеральних мулів, які використовуються як цінна органічна поживна речовина для росту рослин.

За словами директора ТзОВ «Волиньсапрофос» Едуарда Гончарова, підприємство розпочало видобуток та переробку сапропелю, застосовуючи при цьому новітні технології та сучасне обладнання. Це добриво надзвичайно популярне в країнах Близького Сходу. Вже підписано домовленості щодо експорту продукції в Об’єднані Арабські Емірати.

Також директор підприємства розповів, що крім своєї основної діяльності займаються органічним рослинництвом, зокрема вирощуванням органічної малини. Цьогоріч засадили саджанців на території близько 4 га. Підприємство вже отримало сертифікат від національного сертифікаційного органу — «Органік Стандарт».

У планах ТОВ «Волиньсапрофос» — вирощувати малину екстра якості та експортувати її в країни Європи. Ціна за таку ягоду значно перевищує ціну звичайної малини. Тож акцент підприємством робиться не на кількість, а саме на якість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Черкащині відкрили завод із виробництва добрив вартістю 30 млн грн

На Херсонщині будують масштабний комплекс з виробництва добрив

За матеріалами: http://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>