МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Два українських стартапи перемогли на Міжнародному конкурсі стартапів
2018-10-17

Звання найкращого у світі університетського стартапу і призовий фонд у розмірі 25000 доларів! Університетські стартапи молодих науковців з 40 країн світу презентували свої винаходи на міжнародному конкурсі в Копенгагені. 70 найкращих університетів з усього світу протягом тижня змагались у різних номінаціях: за кращий спіч, представлення стартапу, приз глядацьких симпатій.

І ось 12 жовтня 2018 року відбувся фінал University Startup World Cup-2018 (USWC-18). 

Стартап Вінницького національного аграрного університету Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material здобув омріяну перемогу у номінації Social Media Award. Окрім того, винахід молодих науковців ВНАУ зацікавив експертів із венчурного капіталу, організаторів, зокрема такі компанії як - Bayer, Foss, AWAPATENT, Arla та інші.

Під час голосування, організованого в рамках змагання, проект підтримали більш як 17 000 глядачів з усього світу.

Як ми повідомляли раніше, проект спрямований на мінімізацію питомих витрат енергії при реалізації процесу подрібнення. Крім цього, наприклад, подрібнені на такий млині лікарські засоби засвоюються організмом не за кілька годин, як при звичайному подрібненні, а максимум за годину.
Ще одну перемогу на University Startup World Cup здобув проект біоупаковки FoodBIOPack кандидата технічних наук, доцента кафедри технології харчування Сумського національного аграрного університету Дмитра Бідюка.

Розробка команди FoodBIOPack була високо оцінена членами компетентного журі. Саме тому в номінації Sustainability Award команда посіла перше місце.Проект FoodBIOPack спрямований на розв'язання глобальної проблеми пластмасового забруднення. Вчені СНАУ розробили одноразовий посуд та пакети, які не тільки є абсолютно безпечними для довкілля, а й навіть мають потенціал в перспективі стати добривами для сільськогосподарських рослин. У майбутньому ця розробка може стати альтернативою не тільки для одноразового посуду, а й столових приборів, формочок для випікання, заморожування харчових продуктів, ПЕТ-пляшок та багато іншого. Після використання упаковка може бути повторно використана у виробництві біоматеріалів або включена в органічні добрива.ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Вчені СНАУ повезуть на світовий конкурс їстівні пакети

Довідка:

USWC створена Venture Cup і данськими громадськими організаціями, які мають 18-річний досвід проведення стартапів у змаганнях серед данських університетів. Ціль USWC - створити платформу для розвитку, обміну думками, науковими дослідження і їх впровадження в бізнес, а також залучення талановитих молодих науковців до сфери бізнесу. Вони фокусуються на підприємницькій діяльності, як на практичній дисципліні та залучають учасників до мережі досвідчених підприємців та бізнесменів, які надають фінансову підтримку та лідерство стартапів.


РЕКОМЕНДУЄМО: Student AgriVet Challenge - нова пригода для студентів від МХП

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>