МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Lactalis купує малайський бізнес Nestle
2018-10-17

Група Lactalis підписала угоду з Nestle (Malaysia) Berhad про покупку бізнесу швейцарського концерну в Малайзії.

Йдеться про підприємство з виробництва охолодженої молочної продукції та упаковки для сухого молока в передмісті Куала-Лумпура - місті Петалінг-Джая.

Інтерес Lactalis до малайського ринку пояснюється планами компанії охопити всі категорії молочної продукції на п'яти континентах. Згідно із заявою Lactalis, вона планує зробити Малайзію операційним центром молочного бізнесу в АСЕАН, а також стимулювати зростання продажів за допомогою розширеного портфеля нової продукції.

Угода, вартістю $ 37,4 млн, буде завершена 1 січня 2019 року.

У свою чергу, Nestle інвестує $ 24 млн у свою фабрику з виробництва популярного в Південно-Східній Азії напою Milo, яка розташована в Чембонгу, штат Негері-Сембілан, Малайзія.

Для оптимізації виробництва Nestle планує перемістити в Чембонг потужності по виробництву Milo з заводу в Петалінг-Джае.

За словами генерального директора Nestle (Malaysia) Berhad Алоїза Хофбауера, компанія залишається на малайському ринку та планує в майбутньому нарощувати темпи виробництва в країні. 

«Сподіваюся, під новим керівництвом Lactalis завод в Петалінг-Джае буде процвітати, забезпечуючи розвиток бізнесу з виробництва охолодженої молочної продукції в регіоні», - додав він.

Нагадаємо, що раніше компанія Nestle та кавовий гігант Starbucks уклали партнерську угоду, згідно з якою швейцарська компанія отримала глобальні права на продаж споживчої продукції Starbucks.

Джерело: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>