МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

“Немішаївський агротехнічний коледж” і "Татусеві Кізоньки" підписали меморандум про співпрацю
2018-10-18

2 жовтня 2018 року ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж” в особі директора Альохіна Володимира Ілліча підписав Меморандум про співробітництво з Фермерським господарством "Татусеві Кізоньки". 

Головною метою такої співпраці є створення на базі коледжу "Експериментального навчально-практичного центру з підготовки та перепідготовки фахівців переробки продукції тваринництва".

Створення центру дасть можливість розробляти та впроваджувати у навчальний процес інноваційні методики й практики, новітні технологічні стандарти з переробки продукції тваринництва, а також забезпечить високу якість професійної підготовки фахівців.

В планах - створення "Інноваційної тваринницької ферми дрібної рогатої худоби" та цеху по переробці продукції тваринництва з подальшим виробництвом для популяризації на ринку вітчизняної органічної продукції.

Взаємовигідне співробітництво з фермерським господарством "Татусеві Кізоньки" має на меті залучення додаткових ресурсів для розвитку професійної освіти, обмін досвідом та практичне застосування знань студентів на виробництві.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший в Україні John Deere Training Center відкрили на базі Харківського НТУСГ

Джерело: http://ndak.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>