МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Міжнародні стипендіальні програми у сфері сільського господарства
2017-04-11

На сьогоднішній день в світі існує дуже багато різноманітних можливостей  для отримання додаткової або поглиблення основної професії. Якщо ти активний ,мобільний та мрієш вивчати передовий світовий досвід в аграрному секторі, то наразі маєш нагоду отримати стипендії для навчання по всьому світу.

Стипендії на навчання в Європі:
Bayer Foundations Jeff Schell Scholarship - пропозиція відкрита для студентів сільськогосподарських наук і суміжних областей. Стипендії надаються для аспірантів з німецькомовних країн та інших іноземних студентів, що бажають навчатися за кордоном та зацікавлені в дослідженні проектів у Німеччині.

Food and Agriculture Organization of the United Nations Hungarian Government Scholarship - стипендії для студентів міжнародної магістерської програми, що вивчають сільськогосподарські науки або аналогічні теми в одному з трьох університетів Угорщини.

Swedish University of Agricultural Sciences - від трьох до п'яти стипендій для іноземних студентів (які живуть поза межами ЄС), та є слухачами магістерських програм в університеті в Швеції. Стипендія покриває плату за навчання.NFU Mutual Charitable Trust Centenary Award - забезпечує щорічні стипендії в розмірі до 75% від вартості навчання для студентів країни що входить до складу ЄС і зарубіжних заявників.  Умовою отримання стипендії є  вступ до магістратури або отримання ступіню доктора філософії в галузі сільського господарства в Великобританії, а також високий академічний рівень знань в галузі сільського господарства отриманий на рівні бакалаврату.

Стипендії для навчання в  Канаді:
Dalhousie University Faculty of Agriculture Graduate Scholarships - різноманітні стипендії доступні для міжнародних і місцевих студентів для вивчення сільського господарства на рівні магістратури в Університеті Далхаузі.

University of Guelph Undergraduate Scholarships - різноманітні стипендії для студентів сільського господарства з Канади, а також студентів із інших країн. Крім того, університет пропонує аспірантські стипендії за напрямком сільського господарства.

Стипендії на навчання в Азії:
Chinese Government Scholarships - Різні стипендії для іноземних студентів на всіх рівнях дослідження для вивчення сільського господарства.
Obihiro University of Agriculture and Veterinary Medicine (OUAVM) - стипендії надаються іноземним аспірантам, в японському університеті сільського господарства та ветеринарної медицини, Обіхіро.

Стипендії на навчання в Австралії і Новій Зеландії:


University of Queensland School of Agriculture and Food Sciences - Велика кількість стипендій, доступних для міжнародних і місцевих студентів для навчання на ступінь бакалавра і аспіранта в школі сільського господарства і харчових наук в Університеті штату Квінсленд.

Lincoln University Faculty of Agriculture and Life Sciences Postgraduate Scholarships - Стипендії доступні для міжнародних і місцевих студентів для вивчення сільського господарства на рівні аспірантури в Університеті Лінкольна.

Будь мобільним та активним, використовуй всі можливості для професійного розвитку які можливі у наш час!    
 
Джерело: https://www.topuniversities.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>