МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Названо 10 кращих роботодавців України у сфері АПК
2018-10-28

Міжнародна компанія Korn Ferry оцінила склала рейтинг кращих працедавців сфери АПК станом на 2018 рік оцінивши 31 вітчизняну агрокомпанію. 

За словами Ольги Куземи, старшого менеджера по роботі з клієнтами компанії Korn Ferry, цього року в анкетуванні взяли участь чимало співробітників українських агрокомпаній, тому результати дослідження можна вважати показовими і об'єктивними. За її словами, у багатьох компаніях в анкетуванні взяли участь від 100 до 150 осіб.

У ТОП-10 працедавців АПК України за 2018 рік увійшли такі компанії:
 
Приємно відзначити, що деякі компанії з цього списку візьмуть участь у 5-му Дні молодого спеціаліста "Твій професійний старт", який відбудеться вже за лічені дні в київському МВЦ. Тож учасники заходу мають шанс вже 1 листопада пройти співбесіду і стати частиною команди одного з найкращих роботодавців країни. 

РЕКОМЕНДУЄМО: Cygnet презентує свою програму стажування на 5-му Дні молодого спеціаліста "Твій професійний старт"


Довідка:
Компанія Korn Ferry займається дослідженням ринку праці вже 11 років поспіль. Даний рейтинг складено шляхом анкетування співробітників кожної з представлених агрокомпаній. У нинішньому опитуванні взяло участь понад 1000 працівників. Зазначається, що список кращих працедавців базується на критеріях нематеріальної мотивації.


Джерело: http://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>