МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Міжнародна насіннєва компанія MAS Seeds - роботодавець Ярмарку вакансій
2018-10-30

Сьогодні останній день реєстрації на 5-й День молодого спеціаліста "Твій професійний старт"! Тож ми поспішаємо познайомити тебе з ще одним роботодавцем, який візьме участь в нашому Ярмарку вакансій

MAS Seeds - це міжнародна насіннєва компанія з торговельним оборотом 140 мільйонів євро в рік, що спеціалізується на селекції гібридів ключових польових культур, виробництві та постачанні сільгоспвиробникам насіння преміум-класу. MAS Seeds є одним з лідерів з виробництва насіння кукурудзи й соняшнику преміум-класу у Європі. Виробничі потужності насіннєвих заводів компанії складають близько 2,5 мільйони посівних одиниць насіння, вирощування гібридного та сортового насіння відбувається на площі 25 000 га. Дві третини продукції компанії виробляються у Південно-Західному регіоні Франції.

Активний розвиток на міжнародному рівні, зберігаючи потужне французьке коріння

MAS Seeds є невіддільною частиною надзвичайно глобалізованого ринку насіння. Комерційна діяльність MAS Seeds відбувається у 40 країнах світу, компанія має 12 закордонних філій, в яких працюють 50% її співробітників (близько 700 працівників). Коріння компанії знаходиться на південному заході Франції. Це одна з головних переваг MAS Seeds, адже дана територія відома на весь світ якістю насіння, що тут вирощується та виробляється. Франція – це країна, що посідає перше місце у світі, як експортер насіння, а Південно-Західний регіон Франції займає перше місце з експорту насіння в Європі.

MAS Seeds є складовою Кооперативної групи MAÏSADOUR - головної сільськогосподарської групи Півдня Франції з річним торговельним оборотом в 1,4 мільярда євро. Власниками Кооперативної групи MAÏSADOUR є кілька тисяч французьких фермерів. MAS Seeds і Група MAÏSADOUR разом розвивають агрономічні та цифрові сільськогосподарські проекти та надають сільгоспвиробникам виробникам інноваційні послуги в усіх галузях сільського господарства.

До Кооперативної групи Maïsadour входить понад 160 об’єктів (зерносховища, садові центри, птахобійні, промислові об'єкти, заводи з виробництва насіння...). Вони знаходяться на південному заході Франції, історичній батьківщині Групи, та в ряді інших країн (Україна, Іспанія, Німеччина, Марокко ...).

За останні п'ять років Кооперативна група Maïsadour подвоїла свій торговельний оборот, який в даний час перевищує 1,200 млрд. €. Дохід компанії складає 10,0 млн. €. На сьогодні у кооперативі нараховується 4500 співробітників.

10 років в Україні

Бувши повністю представленою в Європейському Союзі, 10 років тому MAS Seeds розширила ареал бізнес-активності на територію України. За цей час компанія відкрила в Україні закордонну філію, збудувала надсучасний насіннєвий завод, науково-дослідну станцію, створила виробничий кластер з вирощування насіння. У 2018 році MAS Seeds продовжує реалізацію своєї стратегії в Україні. 1 червня 2018 року в Борисполі, що поблизу Києва, було відкрито нову науково-дослідну станцію та новий офіс філії MAS Seeds в Україні.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ:  MAÏSADOUR Semences змінила назву та відкрила науково-дослідну станцію під КиєвомПротягом багатьох років стратегія компанії націлена на довготривалий розвиток та нерозривно пов'язана з кооперативом і роботою його 8000 фермерів. Кожен крок, кожна дія враховує екологічні, економічні та соціальні питання.

Головним завданням компанії Maisadour Semences є надання елітної генетики та високоякісного насіння для покращення сільськогосподарського виробництва клієнтів на всій стратегічній території.

Сподіваємось, що ця інформація стане тобі в пригоді й твоя, можливо перша, співбесіда пройде успішно. Чекаємо на тебе 1 листопада о 10:00 за адресою: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, пав. №3, конф.-зал №14. Не забудь зареєструватися!

Про інших учасників заходу читайте та посиланнями: 

Працювати та навчатися у професіоналів. Сім'я "Агросем" запрошує тебе!

"ТЕРРА ФУД" розшукує перспективну молодь у свою команду

Учаснику Ярмарку вакансій зможуть пройти відбір на нову програму для молоді від "Ерідон"

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>