МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нові кроки до співпраці у сфері АПК між Україною та Францією
2018-10-30

В ході Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва було заплановано створити метеокластер для допомоги фермерам. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Дуже цікава домовленість — плануємо створити спільний метеокластер для допомоги фермерам. Йдеться про залучення новітніх технологій до обробки метеорологічних даних. Це потрібно для отримання більш точних даних про погоду, збільшення врожаю та його захисту, запровадження системного моніторингу змін клімату та подальшого моделювання», — розповів Геннадій Зубко.

Для України є цікавим досвід залучення французьких компаній до співпраці у сфері АПК. Особливо це стосується розвитку фермерських господарств, співпраця в напрямку тваринництва і молочного господарства. А також ті питання, які стосуються виробництва та сертифікації насіння, що дозволить збільшити експортні можливості вітчизняної агропромислової продукції.

Також сторони обговорили співпрацю щодо розвитку та захисту географічних зазначень, зокрема через програму технічної допомоги Європейського Союзу Support to the development of a Geographical Indication System.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна налагоджує торгові зв'язки з Великобританією

За матеріалами: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>