МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні почав працювати штаб розв'язання питань логістики в сільському господарстві
2018-10-31

30 жовтня відбулося перше засідання міжвідомчого штабу з оперативного розв'язання питань логістики в сільському господарстві. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

До штабу увійшли представники Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Мінприроди, Держекоінспекції, Антимонопольного комітету, ДФС, ПАТ «Укрзалізниця», ДП «Адміністрація морських портів України», народні депутати України, представники підприємств АПК та профільних асоціацій.

Головне завдання штабу - розв'язувати проблеми саме експортерів та виробників.

Передбачено, що Робоча група штабу в оперативному режимі буде опрацьовувати конкретні проблемні кейси та надавати готові спільні розв'язання проблем. Зокрема, йдеться про вдосконалення перевезень сільськогосподарської продукції залізничним транспортом шляхом системи планувань і прогнозованості обсягів завантажень, а також можливості використання інших видів перевезень – автомобільного та річкового транспорту.

В ході першої робочої зустрічі були зафіксовані поточні проблеми компаній-зернотрейдерів, з якими вони стикаються в рамках співпраці з «Укрзалізницею» та визначені особи щодо їх вирішення у встановлені дедлайни.

«Ключове побажання до роботи штабу – це не просто говорити про нестачу вагонів чи якусь іншу загальновідому логістичну проблематику, а намагатися розв’язати конкретні проблеми конкретних експортерів і конкретних виробників. Звичайно, це складно зробити в рамках годинного засідання штабу, тому необхідна активна співпраця у складі Робочої групи, до якої мають увійти реальні представники бізнесу та представники усіх заінтересованих осіб», — зазначив очільник штабу, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Для повідомлень щодо проблемних логістичних ситуацій з усіх регіонів було створено спеціальну електронну пошту logist@minagro.gov.ua

Повідомлення також приймаються на Гарячу лінію Мінагрополітики 0 800 215 010.

Наступне засідання Штабу відбудеться за тиждень, у вівторок, 6 листопада.

РЕКОМЕНДУЄМО: У ВРУ створили депутатське об'єднання для підтримки аграріїв

Зупинимо незаконну вирубку лісів! Законність рубок можна перевірити онлайн 

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>