МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Завершено угоду купівлі Агрохолдингу «Мрія»
2018-11-05

Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили угоду купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що мають право оренди земельного банку.

Угода була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ). Сума та умови угоди не розголошуються.

Відзначається, що після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні спільно із дочірньою компанією SALIC – Continental Farmers Group (CFG). Обидві компанії завершать сезон як окремі бізнеси і в поточній конфігурації.

«Наступні кілька місяців "Мрія" та CFG сфокусуються на підготовці до інтеграції активів та розробці стратегії об’єднаного бізнесу під керівництвом Саймона Чернявського як Генерального директора і Марка Леарда як Голови правління. Компанії планують представити спільну бізнес-стратегію навесні 2019 року», — йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Під час підписання угоди новий власник «Мрії» заявив про свій намір інвестувати значні кошти в нове обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку.

Довідка:

SALIC UK була створена як дочірня компанія Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, акціонерного товариства, що належить Фонду державних інвестицій Королівства Саудівська Аравія. Діяльність компанії спрямована на інвестиції в сільське господарство та тваринництво у країнах, які мають конкурентну перевагу у сприянні виробництву харчових продуктів та їх доступності для експортних ринків. Спеціаліст в галузі інвестицій у сільське господарство, тваринництво і постачання, Salic прагне залучити весь ланцюжок постачання для окремих сільськогосподарських та тваринницьких товарів по всьому світу. Стратегічні інвестиції SALIC також спрямовані на постачання, зберігання і переробку для підвищення ефективності систем доставки й безпеки поставок для всіх потенційних клієнтів. Український актив SALIC – Continental Farmers Group (CFG) працює в Західній Україні з 2006 року й обробляє 45 тис. га, переважно у Львівській області.

Mriya Farming PLC – англійська материнська компанія групи «Мрія», однієї із найбільших українських агрокомпаній, обробляє 150 тис. га в шести областях Західної України: Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській і Рівненській. У своєму активі «Мрія» має 4 сучасні елеваторні комплекси загальною потужністю 380 тис. тонн, картоплесховище загальною місткістю 52 тис. тонн, насіннєвий і крохмальні заводи. Компанія спеціалізується на вирощуванні пшениці, ріпаку, ячменю, соняшнику, сої, кукурудзи, цукрового буряку, картоплі та інших сільськогосподарських культур.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Агрохолдингу "Мрія"  відкрили центр технологічної та наукової експертизи

Агрохолдинг "Мрія" віділив 25 000 грн на облаштування мистецької резиденції імені Назарія Войтовича

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>