МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Компанію KUHN відзначили нагородами EIMA 2018
2018-11-06

Компанія KUHN отримала дві нагороди за новаторські рішення на конкурсі інновацій EIMA 2018.

Комітет EIMA International 2018 зазначив у номінації «Special Mention» дві технічні інновації: SpeedServo — інноваційний двигун, який збільшує ефективність розкидачі AXIS на 25%, і Smart Plowing — технологія автоматичного позиціювання корпусів плуга VARI MASTER L On Land на поле з використанням GPS.

Новий розкидач KUHN AXIS 40.2 H-EMC разом з SpeedServo повністю змінює уявлення про розкидачі з електроприводом. SpeedServo — це інноваційний двигун для контролю відкриття розподільчих виходів.

До плюсів SpeedServo відноситься його унікальна простота з чудовими характеристиками в порівнянні з іншими приводними системами, які використовують іншими виробники.

«SpeedServo в три рази швидше звичайних лінійних приводних двигунів при незмінній точності розкидання. Розкидач AXIS 40.2 H EMC з SpeedServo може похвалитися збільшенням ефективність на 25% в порівнянні з традиційними машинами завдяки швидкому переміщенню системи дозування і розподілу», — розповідають в компанії.

Завдяки своїй простоті, міцності та надійності SpeedServo значно збільшує продуктивність, гарантуючи високу ефективність при зниженому рівні витрати.VARI MASTER L On Land SMART PLOUGHING — це інноваційний плуг компанії KUHN, який завдяки використанню GPS забезпечує послідовне введення корпусів.

Контроль секцій дозволяє відокремлено піднімати кожен корпус в автоматичному режимі завдяки повністю інтегрованою в плуг системі. Підйом здійснюється через систему GPS. Геолокація плуга дозволяє автоматизувати точки введення і виведення корпусів, досягаючи при цьому однорідної оранки незалежно від робочих умов і форми поля.

Особлива увага до даних інновацій підкреслює значущість цілей KUHN:
 
  • Бути ближче до фермерів і пропонувати рішення, які спрощують управління машинами, а також збільшують продуктивність і ефективність робіт
  • Розробляти подібні інноваційні рішення допомагає багаторічний досвід компанії KUHN у сфері сільськогосподарського машинобудування.

Нагадаємо, що наприкінці літа цього року компанія KUHN відкрила у Франції ультрасучасний логістичний центр площею 10 000 м².

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>