МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українські вчені створили "смаколики з цвіркунів"
2018-11-06

Після перемоги на конкурсі стартапів University Startup World Cup вчені СНАУ продовжують експериментувати з розробки альтернативної їжі. Після органічних чіпсів та веганського сала вони виготовили батончики з цвіркунів. Про це повідомив науковець Дмитро Бідюк на своїй сторінці у Facebook.

Він зі своєю командою вперше продегустував свої вироби.

«Зовсім недавно в лабораторії кафедри технології харчування СНАУ, що знаходиться в комбінаті громадського харчування, ми вперше разом із Вікторією Каблюк виготовили «смаколики з цвіркунів» — протеїнові батончики з додаванням борошна з цвіркунів! Це тема її магістерської роботи. Та не тільки вперше виготовили, а й вперше продегустували... Звичайно, виріб недосконалий та потребує доопрацювання. Але цікаве з цього всього те, що навіть за вмісту цвіркунів 10% вони взагалі не відчувалися! Лише колір став темнішим за контроль», — пише сумський вчений Дмитро Бідюк.

Сумські експериментатори також працюють над розробкою ZERO Bar, що передбачає напої без цукру, глютену та лактози. Ці напої можуть стати альтернативою для людей, у яких алергія на глютен і лактозу.

РЕКОМЕНДУЄМО: Два українських стартапи перемогли на міжнародному конкурсі стартапів

Джерело: http://kurkul.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>