МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

НААН України представить програму реформування аграрної науки
2018-11-07

В найближчі дні Національна академія аграрних наук України представить Програму реалізації Концепції реформування аграрної науки. Про це заявив Президент НААН Ярослав Гадзало під час засідання Президії, присвяченого реформуванню галузі.

Відповідна комісія була створена за наказом міністра АПК ще у 2015 році і напрацювала відповідні пропозиції, що були закладені в прийнятій загальними зборами НААН концепції. 

«Сьогодні ми підійшли впритул до фіналізації цієї роботи, залишилося усунути недоліки та врахувати зауваження», – зазначив Ярослав Гадзало.

Експерти переконані, що сьогодні аграрна наука на теренах України має шанс зміцнити свої позиції в суспільстві та аграрному бізнесі, якщо її діяльність базуватиметься на двох «китах»: наукових дослідженнях та одночасному впровадженні в життя результатів цих досліджень. Розробники нової програми висловили сподівання на розуміння та підтримку МОН і Мінагрополітики, Комітетів Верховної Ради з питань аграрної політики та наукової діяльності в реалізації Концепції реформування аграрної науки.

Ще однією провідною темою засідання стало обговорення проблем фінансування академії та наукових досліджень загалом. Оскільки науковці значно обмежені фінансово в державній підтримці, існує потреба шукати додаткові джерела фінансування і розширювати перелік платних наукових послуг. 

У підсумку засідання члени Президії підтримали в цілому Програму реалізації Концепції реформування аграрної науки, зобов’язавши відповідну комісію протягом наступних 10 днів доопрацювати документ з урахуванням пропозицій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВАР, УАЛ і ряд аграрних підприємств домовились про "реформування" аграрної освіти в Україні

Аграрна вища освіта у 21-му столітті: Привабливість і можливості працевлаштування з точки зору студентів різних країн світу 

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>