МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

22 листопада в Києві відбудеться «Аграрний Олімп 2018»
2018-11-09

Найочікуваніший гала-вечір року «Аграрний Олімп 2018» організований Всеукраїнською Аграрною Радою, агроконсалтинговою компанією Dykun відбудеться 22 листопада в Києві.

Захід відбудеться за підтримки профільних галузевих асоціацій: Асоціація виробників молока, НАЦУ «Укрцукор», Асоціації «Свинарі України» та Асоціації «Інститут кооперації та місцевого самоврядування» (ІКОМІС).

Цьогоріч організатори оновили формат проведення, тож часу для особистого спілкування та знайомств буде ще більше. Дивувати гостей будуть захопливою шоу-програмою від компаній-партнерів: Волинська Фондова Компанія, KUHN Україна та Massey Ferguson.

Організатори запрошують на захід всіх аграріїв, адже всі, не дивлячись на напрямок бізнесу — рослинництво, тваринництво, цукор тощо — всі колеги. А такі заходи об'єднують людей з однаковими поглядами та є чудовою можливістю для налагодження нових професійних взаємин.

Довідково:
«Аграрний Олімп 2018» відбудеться 22 листопада в м. Київ, за адресою: пр-т. С. Бандери, 23, ТЦ Gorodok, Pochayna Event Hall.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанію KUHN відзначили нагородами EIMA 2018

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>