МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

200 млн $ кредиту на «Прискорення інвестицій у сільське господарство України»
2018-11-16

Днями в Мінагрополітики відбулася зустріч першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка з директором Світового банку в справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен щодо реалізації проекту «Прискорення інвестицій у сільське господарство України». 

В зустрічі також взяли участь керівник групи та старший економіст із сільського господарства Сандра Брока, економіст із сільського господарства Катерина Шредер, консультант Світового банку з питань земельної реформи Денис Нізалов, представники Мінагрополітики та Держгеокадастру.

«Деякі пункти Проекту потребують законодавчого врегулювання, але розуміючи всю вагомість співпраці зі Світовим банком та її подальший вплив на економічну та соціальну сферу України, Уряд і Мінагрополітики будуть всіляко сприяти реалізації Проекту у визначені терміни», - зазначив Максим Мартинюк.

За словами директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, дедлайн для запуску Проекту встановлено на лютий 2019 року.

Серед попередньо визначених цілей реалізації Проекту:
 
  • гармонізація українського законодавства до вимог ЄС; 
  • удосконалення системи держпідтримки сільського господарства; 
  • стимулювання диверсифікації виробництва аграрного сектору; 
  • розвиток сільських територій; 
  • посилення спроможності у сфері безпеки харчових продуктів; 
  • розв'язання логістичних питань; 
  • поліпшення якості землекористування; 
  • покращення управління водними ресурсами; 
  • покращення доступу до сільськогосподарських ресурсів; 
  • удосконалення доступу до фінансових ресурсів та інструментів управління ризиками.

Довідково:

Проект має багатогалузевий характер та реалізовуватиметься: Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Мінприроди, Мінекономрозвитку. Координатором Проекту є Мінфін.

Під час реалізації Проекту буде застосовано фінансовий інструмент «Програма, орієнтована на результати». При досягненні визначених Світовим банком показників, Мінфіну буде перераховано попередньо узгоджену суму кредиту, яка у свою чергу буде розподілена між міністерствами – виконавцями Проекту.

Орієнтовний обсяг фінансування для реалізації всіх заходів в межах Проекту - 753 млн доларів США, в тому числі: кредит Світового банку – 200 млн доларів США. Отримувачем кредиту є Україна в особі Мінфіну.


ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Додаткові інвестиції в АПК України надійдуть з Нідерландів

12 американських агрокомпаній готові інвестувати в український агробізнес

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>