МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Конкурс для аграріїв на участь у програмі стажувань від Міністерства торгівлі США
2017-06-02

Програма розрахована на навчання 18 фахівців в даній галузі з Євразії. В рамках програми САБІТ пройшли успішне навчання вже понад 6000 менеджерів і вчених з країн Євразії, Південної Азії, Північної Ірландії, Латинської Америки, Африки та Близького Сходу. 
САБІТ надає учасникам можливість познайомитися з галуззю та її регулюванням, встановити контакти для подальшого ділового співробітництва, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, а також отримати нові знання щодо ринкових бізнес методів.

Групове 3-тижневе стажування передбачає відвідування найбільшої сільськогосподарської виставки Farm Progress Show. У програму навчання також увійдуть семінари щодо нормативів, законодавствау, ділових навичок, складання бізнес-планів, міжкультурних комунікацій і переговорів, а також управління бізнесом. Крім того програма передбачає відвідування американських компаній, що працюють в різних сферах агробізнесу та зустрічі з галузевими асоціаціями.

Під час програми будуть висвітлюватися такі теми як: агрохімікати, рослинництво, тваринництво, переробка, маркетинг і дистрибуція продукції, поставка насіння, а також обладнання для сільського господарства.

Кандидати, які подають заявки на участь повинні займати посаду зі значним рівнем відповідальності та мати досвід роботи в даній галузі. Програма буде проходити англійською мовою з синхронним перекладом на російську. 
Розгляд та відбір кандидатів на участь в програмі здійснює Міністерство торгівлі США, виходячи з рівня освіти, професійних досягнень і досвіду роботи в галузі. Остаточне рішення щодо складу навчальної групи приймає Програма «САБІТ» у Вашингтоні. Фіналісти, що успішно пройшли конкурс, будуть повідомлені координаторами програми «САБІТ». 
Учасникам програми Уряд США організовує та оплачує переліт з Москва, Стамбула або Києва у США та назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, медичну страховку на випадок термінової потреби та стипендію в розмірі 400 доларів США для оплати харчування та на непередбачувані витрати на весь період стажування.

Анкети на конкурс приймаються до кінця дня 16 червня 2017 року!

Більше інформації за посиланням:
http://www.sabitprogram.org/index.php?option=calendar&Itemid=73

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>