МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

LNZ Group побудує ще один елеватор на Черкащині
2018-11-20

Наявні потужності LNZ Group не можуть повністю задовольнити потреби підприємства. Тож компанія вирішила побудувати ще один елеватор у Черкаській області. 

Про це розповів Анатолій Ткаченко, директор Лебединського насіннєвого заводу, який входить в структуру LNZ Group.

Завод вже має елеватор у Сумській області потужністю 44 тис. т для зберігання товарного зерна, зараз добудовується його друга черга.

«У Лівобережному кластері є менші. А тут, в Лебедині Черкаської області, якщо до елеваторних обсягів додати складські, то потужність одночасного зберігання досягає 77 тис. т», ― розповів Анатолій ткаченко.

Компанія продовжує і надалі розширювати елеваторні потужності. Так, у планах ― побудувати новий елеватор.

«Зараз вивчаємо пропозиції від світових компаній ― виробників обладнання, підбираємо сушильне устаткування, місткості для зберігання, плануємо інфраструктуру. Розраховуємо, що в найближчі 1,5-2 роки проект буде реалізований», ― додав Анатолій Ткаченко.

Довідка:

LNZ Group — один із лідерів насіннєвого ринку України. Компанія розвиває агровиробництво, насінництво та дистрибуцію. Обробляє 70 тис. га землі та має більш як 3 тис. працівників у сезон. До складу LNZ Group входить 33 агрофірми, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, два елеватори в Черкаській та Сумській областях, 5 логістичних центрів та власний митний склад.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Насіннєвий завод  LNZ розпочав свою роботу

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>