МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Миколаївському НАУ почала працювати програма UHBDP «Агроінтернатура»
2018-11-22

Миколаївський національний аграрний університет є наймолодшим серед аграрних ВНЗ півдня України та, попри це, тут вже навчаються сім тисяч студентів. Освітній заклад має потужну матеріально-технічну базу, а ще тут створили центр інноваційного проектування. 

Тож не дивно, що МНАУ зацікавились розробники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. 

Цей проект вже декілька років взаємодіє з Таврійським державним агротехнологічним університетом, з Одеським державним аграрним університетом та Херсонським державним аграрним університетом, а цього навчального року почалось співробітництво з МНАУ.

"Наш університет самодостатній, наші студенти одержали перемогу у 30 всеукраїнських студентських олімпіадах, але проблема з практичною складовою є. Співпраця з UHBDP допоможе налагодити дуальний спосіб навчання, який є поєднанням теорії у вищому навчальному закладі та практики на підприємстві, - сказав ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Сергійович Шебанін під час зустрічі з менеджером Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитром Ніколаєвим.За програмою UHBDP «Агроінтернатура» студенти аграрних ВНЗ мають можливість проходити стажування в найкращих сільськогосподарських компаніях, провідних фермерських господарствах та отримувати стипендію від Проекту. UHBDP також організовує стажування викладачів та студентів аграрних університетів у Ізраїлі, бо проект співпрацює з MASHAV – Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва в цілях розвитку при Міністерстві закордонних справ Держави Ізраїль.

"Я сподіваюсь, що можливостей для студентів буде більше, оскільки Проект розвивається і пропонує нові підходи та ідеї, адже ми не приходимо в країну з готовими рішеннями. Відчуваючи, що студентам потрібно щось нове, ми намагаємося удосконалити, додати нове, бо розуміємо, що навчання – це дуже важливо, а знання – це той фундамент, на якому будується все інше, - відзначив Дмитро Ніколаєв. – На півдні України спостерігається дефіцит аграрних кадрів. Ми показуємо компаніям, з якими співпрацюємо, що є навчальна база, є ВНЗ, обирайте студентів, запрошуйте, виховуйте спеціалістів для себе, а ми готові фінансувати практичну підготовку протягом 3 місяців. Я сподіваюсь, що разом ми підготовимо кадри саме для плодоовочевого сектору".Дмитро Ніколаєв познайомив студентів Миколаївського національного аграрного університету з можливостями, що надає Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва та закликав їх не гаяти часу, вчитися, працювати, щоб зі студентської лави бачити свій життєвий шлях, отримати впевненість у завтрашньому дні.

Цього року в рамках співробітництва студенти МНАУ за підтримки UHBDP провели день практичної підготовки у фермерському господарстві Павлівських в Херсонській області та взяли участь у Дні поля в селі Дорошівка Миколаївської області.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Учасники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва зможуть і надалі навчатися в Ізраїлі

Для молодих і перспективних. Нова програма стажування від UKRAVIT

Перший в Україні John Deere Training Center відкрили на базі Харківського НТУСГ

Джерело: http://uhbdp.org
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>