МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

6 агро-стажувань в США для українців
2017-06-20

Як ми вже писали в попередній статті існує велика кількість  програм стажування в багатьох країнах світу. Сьогодні ми почнемо низку статей присвячених висвітленню найцікавіших з них.
Сьогодні США є найбільш популярною країною для іноземних студентів. У Сполучених Штатах одна з кращих в світі систем університетів, з видатними програмами практично у всіх напрямках. Американські вчені ступені визнані у всьому світі. Університети в США пишаються новітніми технологіями, методами та дослідженнями, а також найкращим обладнанням та ресурсами для своїх студентів. 
Ми зібрали для вас 6 найцікавіших, на нашу думку, програм стажування в Сполучених Штатах, в яких можуть приймати учать українці.

1.    Програма Western Union Foundation Global Scholarship

Популярана стипендіальна програма Western Union (WU Scholars) призначена для підтримки молодих людей по всьому світу. 
Ви маєте шанс отримати 
$2 500 доларів США, щоб сплатити за навчання. 
Що для цього треба? Студент повиннен мати ступінь бакалавра в одній з наступних категорій: наука, технології, інженерія, математика або бізнес.
Стипендії можуть бути використані для навчання протягом навчального семестру. Кошти не можуть бути використані для проживання та харчування.Для отримання додаткової інформації зверніться за посиланням

2.    Програма PGMS Scholarship

Якщо ви студент та займаєтесь садівництвом або навчаєтесь в суміжних областях, варто звернути увагу на стипендіальну програму PGMS, яка надається кожного року. Для участі ви повинні бути принаймні на першому курсі навчання або нещодавно закінчити школу. Організатори вважають, що ті, хто сьогодні є професіоналами на території університету, завтра будуть професіоналами на робочому місці. 
Протягом стажування організаторам важливо зрозуміти, чому студенти обрали або планують обрати саме цю професію, чим саме вона їм до вподоби, тому що вони передають їм свій досвід та спосіб життя.

Додаткова інформація розміщена на сайті програми

3.    American Association Of Cereal Chemists Graduate Fellowships

Ця програма призначена для для аспірантів, що займаються дослідженнями в області зернових та областях, пов'язаних з олійними рослинами. Нагороди виплачуються переможцям у вересні, після того, як AACC отримує підтвердження про реєстрацію на осінній семестр або чверть навчального року від відповідного начальника відділу.

Для участі перейдіть на сайт програми та залиште заявку.

4.    Програма Pitch Your Idea! Win a Scholarship

Інститут шукає натхненних студентів з усього світу!
Маєш цікаву ідею, але не знаєш як втілити її? Студенти різних країн мають можливість отримати стипендію в $ 10,000 на реалізацію наукових відкриттів і досліджень. Зацікавлені кандидати повинні надати есе з описом своєї ідеї, очікуваним результатом, і поясненням: як наука допоможе їм досягти цього ефекту. Щомісяця, Інститут відбирає кращі 15 робіт для нагородження. 
Представте вашу розробку  у відповідній формі на сайті! Можливо саме вона зможе змінити наукові досягнення. Натисніть, щоб відправити онлайн-заявку прямо зараз! 


5.    Програма CAAS Scholarships

Щороку коледж сільського господарства і прикладних наук нагороджує понад 200 студентів стипендіями загальною вартістю $ 500 000. 
Ви маєте час до 20 грудня 2017 року, щоб підготуватись та надати заявку! Не  пропустіть можливість отримати бажану стипендію на навчання!

Для відправлення заявки перейдіть на сайт.

6.    $ 5000 SelfScore International Student Scholarship

Це єдина національна стипендіальна програма для студентів, які навчаються в США за візою F1, J1, M1. Восени організатори нададуть дванадцять стипендій по $ 5000. Шість отримають магістранти та шість аспіранти. Усі стипендії надаються на разовій основі. Не гайте часу! Реєструйтесь на сайті.

Наступного разу ми розглянемо програми стажування для українських студентів в європейських країнах. Слідкуйте за нашими новинами! 


 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>