МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

UKRAVIT - найсумлінніший платник податків
2018-12-05

30 листопада в Києві відзначили найсумлінніших платників податків України. Переможцем у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності стала “Фабрика агрохімікатів” – найбільше підприємство з виробництва ЗЗР та мікродобрив в Україні, що входить до складу Групи компаній UKRAVIT

Ініціатором Всеукраїнського конкурсу "Сумлінні платники податків" є Асоціація платників податків України. За словами організаторів, конкурс має на меті підвищити авторитет платників податків у бізнесі, суспільстві та державі. Саме тому, оцінюючи кандидатів, Асоціація звертає увагу не лише на абсолютні, але й на відносні показники ефективності їх роботи: переможець має дотримуватись податкової дисципліни, забезпечувати офіційне працевлаштування та високий рівень середньої заробітної плати працівників, фінансувати соціальні програми та благодійні акції.

За словами директора підприємства Володимира Ільченка, перемога в конкурсі – спільна заслуга колективів UKRAVIT і "Фабрики агрохімікатів".

“Ми любимо нашу роботу й нашу землю. І пишаємося тим, що робимо свій вклад у розвиток та розбудову нашого підприємства й усієї України, – відзначає пан Володимир. – Бо тільки разом, наполегливо працюючи щодня, можливо досягти успіху і стати всеукраїнським лідером”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-7 кращих працедавців сфери агрохімії та насінництва

Для молодих і перспективних. Нова програма стажування від UKRAVIT

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>