МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

BASF винайшла інноваційний фунгіцид, який стане абсолютно новим рішенням для аграріїв
2018-12-06

BASF розпочинає виробництво інноваційного фунгіциду Revysol®. Перша поява препарату на світових ринках очікується 2019-2020 рр.

Завдяки цій новітній діючій речовині BASF надасть аграріям з усього світу нове рішення для вирощування здорових, вільних від хвороб культур на більш тривалий період часу, а також посилить свою лідерську позицію серед виробників фунгіцидів. Revysol® — перший фунгіцид, який буде вироблятися на виробничих потужностях у Ганнібалі, США. Препарат з’явиться на світових ринках у 2019-2020 рр. після отримання реєстрації.

«Завдяки інвестиціям у двозначну суму мільйонів євро, BASF розширив наявну систему виробництва для створення нової діючої речовини», — сказав Маркус Гельдт, президент підрозділу Agricultural Solutions BASF.

Очікується, що Revysol® стане новим блокбастером в сегменті фунгіцидного захисту компанії BASF. Його потенціал пікових продажів вимірюється в понад €1 мільярд. Вихід Revysol® на ринку України очікується у 2023-25 рр.

Довідка:

BASF — німецький хімічний концерн зі штаб-квартирою у Людвіґсгафені (Рейнланд-Пфальц). BASF є найбільшою у світі компанією хімічного спрямування, концерн виробляє широкий спектр продуктів: пластик, фарбу, косметику, харчові добавки, технічні та будівельні хімікати, засоби агрохімічного захисту рослин тощо.


Нагадаємо, що цього року компанія почала роботу в новому для себе насіннєвому сегменті і планує створювати в Україні нові гібриди пшениці. З цією метою BASF викупила науково-дослідний центр в с. Центральне, розташований недалеко від Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

РЕКОМЕНДУЄМО: BASF стала одноосібним власником торгової марки NUNHEMS®

Джерело: http://agravery.com

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
19.04.2019
Австралія запустить серійне виробництво роботів для великих і малих господарств
Наступного року в Австралії очікується виведення на ринок роботів SwagBot і Digital Farmhand
18.04.2019
Уряд підтримає молодих фермерів бюджетними дотаціями
Голова фермерського господарства віком до 35 років 1 раз на рік може отримати бюджетну субсидію до 40 тис. грн 
18.04.2019
Конкурс аграрного кінематографа для молоді з призовим фондом $38 тис!
Змонтуй 2-хвилинний відеоролик зі своїми інноваційними ідеями щодо покращення сільського господарства та відправ його на розгляд комісії до 24 квітня!

Статті

всі статті >>
15.04.2019
Як організація «Майбутні лідери України» допомагає підліткам втілювати власні проекти у своїх селах
Українські фермери вже три роки підтримують старшокласників і кожному учаснику дають можливість розкрити свій лідерський потенціал та познайомитись з реальним аграрним виробництвом
02.04.2019
Сімейний бізнес. Чи є умови для створення сімейних ферм в Україні?
Про нові правила, дотації та заохочення для успішної діяльності сімейних фермерських господарств
29.03.2019
Як зменшити прірву між аграрною освітою та бізнесом?
Про те, як підвищити імідж аграрної освіти та про нові спобоби співпраці вишів і підприємств говорили генеральний директор ІМК, президент УКАБ Алекс Ліссітса та ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко