МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

BASF винайшла інноваційний фунгіцид, який стане абсолютно новим рішенням для аграріїв
2018-12-06

BASF розпочинає виробництво інноваційного фунгіциду Revysol®. Перша поява препарату на світових ринках очікується 2019-2020 рр.

Завдяки цій новітній діючій речовині BASF надасть аграріям з усього світу нове рішення для вирощування здорових, вільних від хвороб культур на більш тривалий період часу, а також посилить свою лідерську позицію серед виробників фунгіцидів. Revysol® — перший фунгіцид, який буде вироблятися на виробничих потужностях у Ганнібалі, США. Препарат з’явиться на світових ринках у 2019-2020 рр. після отримання реєстрації.

«Завдяки інвестиціям у двозначну суму мільйонів євро, BASF розширив наявну систему виробництва для створення нової діючої речовини», — сказав Маркус Гельдт, президент підрозділу Agricultural Solutions BASF.

Очікується, що Revysol® стане новим блокбастером в сегменті фунгіцидного захисту компанії BASF. Його потенціал пікових продажів вимірюється в понад €1 мільярд. Вихід Revysol® на ринку України очікується у 2023-25 рр.

Довідка:

BASF — німецький хімічний концерн зі штаб-квартирою у Людвіґсгафені (Рейнланд-Пфальц). BASF є найбільшою у світі компанією хімічного спрямування, концерн виробляє широкий спектр продуктів: пластик, фарбу, косметику, харчові добавки, технічні та будівельні хімікати, засоби агрохімічного захисту рослин тощо.


Нагадаємо, що цього року компанія почала роботу в новому для себе насіннєвому сегменті і планує створювати в Україні нові гібриди пшениці. З цією метою BASF викупила науково-дослідний центр в с. Центральне, розташований недалеко від Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

РЕКОМЕНДУЄМО: BASF стала одноосібним власником торгової марки NUNHEMS®

Джерело: http://agravery.com

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
07.12.2018
Італійці створили сенсор для аналізу ґрунту
Пристрій для аналізу агрохімічних показників ґрунту допоможе розрахувати планову врожайність або визначити необхідні дози внесення добрив
05.12.2018
Які країни найбільше інвестують сільське господарство України
Найбільшими інвесторами АПК України у 2017 році були Кіпр, Віргінські Британські острови та Німеччина
05.12.2018
На Херсонщині випадково вивели новий сорт озимого часнику
Одне з підприємств Херсонщини навесні наступного року планує отримати авторське свідоцтво на новий сорт озимого часнику

Статті

всі статті >>
06.12.2018
BASF винайшла інноваційний фунгіцид, який стане абсолютно новим рішенням для аграріїв
Компанія розпочинає виробництво інноваційного фунгіциду Revysol®. Перша поява препарату на світових ринках очікується 2019-2020 рр.
06.12.2018
В Києві більше не буде представницького офісу "Мрії"
Зараз компанія веде переговори зі співробітниками щодо можливості їх переїзду на постійне місце роботи в Тернопіль і Львів
04.12.2018
Агроном - це непрестижно? Вісім молодих спеціалістів зруйнують цей стереотип!
Про вихідні агронома, про найскладніші та найцікавіші моменти професії, про сезонність, про перспективу росту та важливість професії для країни. Вони відкрили всі секрети агрономії