МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Фінансова програма для малого та середнього бізнесу від UKRAVIT
2018-12-12

Компанія UKRAVIT продовжила фінансову програму UKRAVIT Finance на наступний сезон. 

«Програма UKRAVIT Finance — це наша власна фінансова платформа, метою якої є консолідація різноманітних продуктів і пропозицій партнерів для задоволення потреб наших клієнтів на максимально лояльних та вигідних умовах. Перший проект ми запустили у квітні цього року спільно з OTP Bank. Проект відразу показав високі результати, тож ми вирішили продовжити його на наступний рік», — говорить директор комерційного департаменту компанії Олександр Лапа.

Завдяки програмі UKRAVIT Finance аграрії можуть отримати продукцію UKRAVIT з відстрочкою платежу на півроку під ставку 0,01% річних. Кредит також можна оформити на рік.

Програма розповсюджується на власників малого на середнього агробізнесу: площа господарства, що кредитується, не має перевищувати 10 тис. га, а розмір позики — 12 млн грн. Серед інших обов’язкових умов – профільна діяльність від 2 повних сезонів і позитивний баланс протягом останнього року.

Попереднє рішення щодо кредитування аграрій отримує упродовж 1 робочого дня. А процедура оформлення займає не більше 6 — 9 робочих днів.РЕКОМЕНДУЄМО: UKRAVIT - найсумлінніший платник податків

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>