МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Одещині налагодили виробництво першого бальзамічного оцту в Україні
2018-12-26

Виробництво першого українського бальзамічного оцту налагодили в сімейній виноробні «Колоніст», що на Одещині.

«Ми перші виробники бальзамічного оцту в Україні. Ми пишаємося тим, що нам вдалося зайняти першими дану нішу», — каже одна із засновниць українського бальзаміка «Бессарабіко» Алла Плачкова.

Спираючись на досвід і знання італійських колег, сім’я Плачкових ще 4 роки тому задумалася про випуск унікального для українського ринку продукту — бальзамічного оцту власного виробництва.

«У виробництві українського бальзамічного оцту використана як класична, так і не класична технологія виробництва найвідомішого бальзаміка з Модени. Після отриманих під час італійських дегустацій і майстер-класів знань, ми можемо з упевненістю заявити, що український бальзамічний оцет нашої виноробні абсолютно конкурентоздатний і має високу перспективу», — коментує створення «Бессарабіко» Алла Плачкова.

Основою для виробництва бальзамічного оцту служить високоякісний виноградний сік. А одним із секретних інгредієнтів для отримання унікального смаку українського бальзаміка «Бессарабіко» за рішенням виробників став мед.Перший оцет був залитий в бочки з різного дерева 4 роки тому. І в цьому році перший український бальзамічний оцет з 4-х річною витримкою від виноробні «Колоніст» вже з’явився в продажу. Компанія самостійно підготувала всі документи та технічні інструкції для того, щоб ввести новий харчовий продукт у країні. На підготовку законодавчої бази «Колоніст» витратив більше як рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де в Україні виготовляють вино світового рівня

На новому заводі Херсонщини запустили виробництво яблучного соку "Краса Азова"

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>