МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Форвардні контракти ПАТ «Аграрний фонд» мають неабиякий попит у сільгоспвиробників
2019-01-02

111! Саме стільки форвардних контрактів вже уклали сільгоспвиробники та ПАТ «Аграрний фонд». Таким чином, у рамках форвардної програми законтрактували 432 тис. тонн зерна на суму 2,25 млрд грн. З цього обсягу вже поставлено 415 тис. тонн.

Саме шляхом укладання форвардних контрактів «Аграрний фонд» щороку закуповує близько 1 млн тонн зернових. Основна мета спільної програми фінансування — підтримка малих та середніх агровиробників, створення зручної системи отримання коштів аграріями.

Після укладання форвардного контракту агровиробники одразу отримують 65% від загальної вартості поставки за договором. Остаточний розрахунок відбувається за ринковими цінами, які склалися на момент поставки.

«Основна відмінність форвардного контракту від банківських кредитів — ПАТ «Аграрний фонд» не вимагає додаткової застави. Заставою є зерно майбутнього врожаю, на закупівлю якого укладений контракт. Додаткова вимога від Аграрного фонду — обов’язкове страхування врожаю. Договір про страхування укладається між агровиробником та страховою компанією, Аграрний фонд виступає у якості вигодонабувача», — повідомили в компанії.

Джерело: http://kurkul.comБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>