МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«НІБУЛОН» реалізує великий проект на Миколаївщині
2019-01-03

«НІБУЛОН» будує базу для свого флоту. Раніше для цього проекту компанія викупила Очаківський рибоконсервний комбінат на аукціоні з продажу майна.

Згідно з попередніми планами, спочатку «НІБУЛОН» розпочне будівництво портового комплексу в м. Очаків Миколаївської області. Очікується, що новозбудований термінал стане базою для флоту компанії.

Другим важливим кроком стане відродження рибної галузі. З кожним роком рибна промисловість в Україні істотно скорочується, і більшу частину від загального обсягу рибної продукції становить імпорт. «НІБУЛОН» має на меті відновити галузь рибальства, а також перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків у Дніпро-Бузькому лимані. З огляду на це, компанія розглядає також і можливість будівництва спеціалізованого флоту для потреб цієї галузі на власному суднобудівному заводі.

Реалізація інвестиційного проекту компанії стане важливим поштовхом для розвитку економіки регіону завдяки створенню нових робочих місць, поповненню місцевого бюджету та розвитку інфраструктури. Про терміни реалізації проекту буде оголошено пізніше.Будівництво нового перевантажувального термінала не йтиме всупереч іншим, раніше вже оголошеним інвестиційним планам компанії в інших областях України. «НІБУЛОН» продовжуватиме інвестувати в українську економіку і нарощувати обсяги інвестицій. Зокрема йдеться про будівництво вже в наступному році двох перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Дніпропетровській областях, а також плани з будівництва порту в с. Олександрівка Білозерського району Херсонської обл.

Зведення мережі перевантажувальних терміналів – важлива частина комплексного інвестиційного проекту компанії, метою якого є переорієнтувати практично всі свої вантажі на Дніпро та перевозити водою 4 млн тонн продукції на рік. Це дозволить суттєво зменшити навантаження на автошляхи. Для цього сьогодні на власному суднобудівному заводі «НІБУЛОН» у Миколаєві будується кращий в Україні вантажний флот, що до кінця 2019 року складатиме вже 80 суден.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Кернел" створив онлайн-платформу для спільних вантажних перевезень

Французи інвестують 20 млн євро в Одеський порт

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>