МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні розпочато голосування за нову назву коньяку
2019-01-04

Угода про асоціацію з Євросоюзом вимагає від українських виробників коньяку зміни назви напою до 2026 року. І в Україні вже стартувало голосування за нову назву коньяку українського виробництва. 

Проголосувати за певну назву можна на сторінці проекту “Географічні зазначення в Україні” у Facebook, який реалізується коштом ЄС.

У списку – 32 варіанти назви: гайстер, каннук, к’янок, мизарон, узвин, укрньяк, бурштин, винбренді, брунат тощо. Деякі назви пов’язані з кольором напою – бурштин, буршти́нок, бурштиняк, златець, златовин, пломінь. А варіант мизарон, наприклад, утворений з літер областей, де виготовляється вино (Миколаївська, Закарпатська, Одеська, Херсонська).

Варіанти назв пропонувалися представниками виробників, торгових мереж, ресторанного бізнесу, владою, профільними асоціаціями, освітянами й науковцями, маркетологами, сомельє та філологами. Всього було запропоновано понад 150 назв, з них фокус-групи відібрали 32.

За інформацією представників проекту, назву, яка переможе, не обов’язково затвердять на офіційному рівні. Голосування індикативне (попереднє). Воно проводиться для того, щоб представники проекту, Міністерство агрополітики та виробники зрозуміли, що найбільше резонує.

Коментатори під постом у свою чергу пропонують свої назви: кондубер, якконьяк, дубяк, брендяк, дубвин, хмільняк, дубняк.

РЕКОМЕНДУЄМО: Олег Скрипка презентував авторське вино "Країна мрій"

Де в Україні виготовляють вино світового рівня

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>