МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Французькі винахідники створили парову машину для боротьби з бур'янами
2019-01-04

Французька компанія Simon нещодавно представила свою нову розробку - самохідну машину, яка за допомогою пари знищуватиме насіння бур’янів та нематоду.

Машина Steam’R використовує гідравлічно керовані спеціальні пристрої завширшки 5 м, через які в ґрунт подається пара. Машина розроблена в трьох виконаннях залежно від кількості гряд максимальною шириною 1,55 м, які обробляються за 1 прохід. Так, R3600 захоплює одночасно 3 гряди, R4800 — 4, а R5100 — 5. Вага моделей відповідно 5,7; 6 і 8 т. Всі вони приводяться в рух 3-циліндровим двигуном Deutz потужністю 50 к. с.

Як не дивно, машина не має бака для води: пара постачається від парогенератора, що працює від електрогенератора, і надходить через шланги довжиною 200, 300 або 400 м. Коли пристрої опускаються, в ґрунт протягом 3,5–4 хв подається пара, після чого пристрої піднімаються і машина переїздить на необроблену ділянку.Steam’R працює повністю автоматично, завдяки керуванню за допомогою сенсора. Розташований спереду лазерний сканер визначає, коли машина під’їжджає до краю поля. А коли машина зустрічає перешкоду в полі, вона надсилає господарю текстове повідомлення.

1 га машина обробляє за 40 годин і витрачає на це 4000 л води. Коштує новинка близько 150 тис. євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий агрегат від Horsch - незамінний помічник у боротьбі з бур'янами

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>