МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Тепер "кабінний" міні-трактор Solis 26 Cab можна купити й в Україні
2019-01-04

Перший національний оператор з продажу міні-тракторів компанія «Міні-Агро» почала імпортувати в Україну нову модель індійського міні-трактора Solis 26 Cab, головна особливість якого полягає в тому, що він оснащений кабіною.

Минулого року компанія «Міні-Агро» почала продавати індійські трактори Solis і стала першим офіційним імпортером цього бренду в Україні.

Та якщо спочатку в нашу країну почали поставляти машини від 20 до 50 кінських сил (Solis 20, 26 і 50), то тепер на ринку з’явився перший «кабінний» міні-трактор Solis. 

Новий трактор оснащений 3-циліндровим двигуном Mitsubishi MVS-3L2 потужністю 24 к.с. з системою передпускового підігріву. Паливна система досить проста і надійна, що дозволяє використовувати дизельне паливо практично з будь-яких автозаправок України. У парі з двигуном – КПП (3 + 1) х2 з 1-дисковим зчепленням. Привід – 4х4 з блокуванням заднього диференціала. Кермове управління оснащене гідропідсилювачем, який серйозно полегшує роботу оператора.

Трактор Solis 26 Cab оснащений ВВП 540/1000, двома гідравлічними насосами високої продуктивності; в наявності – розетка під причіп.

Комфортна кабіна оснащена дзеркалом заднього виду і м’яким сидінням.Власники відзначають відмінну шумоізоляцію в кабіні індійської моделі. У комплектації машини – магнітола і кондиціонер, не дуже поширені в аналогічних моделях. «Кабінний» Solis 26 – це універсальний міні-трактор для сільськогосподарських, транспортних і комунальних робіт.

Він відмінно підходить для обробки землі, збирання врожаю, догляду за посівами, перевезення вантажів, очищення снігу тощо. І кабіна – дозволяє використовувати його навіть при не найсприятливіших погодних умовах.

Модель агрегатується з таким обладнанням, як: важкий трьохкорпусний плуг, ґрунтофреза, дискова борона, сінокосарка сегментна, різак роторний, косарка-ботворіз, тракторні граблі, віз, картоплесаджалка дворядна й однорядна, культиватор, навісний обприскувач, прямо з’єднувальний насос, тріскодробарка, екскаватор навісний, фронтальний навантажувач, снігоротор, відвал бульдозерний комунальний, щітка комунальна. І це, мабуть, ще не весь список можливостей його застосування.

Гарантія на трактор становить 1 рік або 1000 мотогодин. Ексклюзивний дистриб’ютор забезпечує безкоштовну доставку без передоплати та документів для реєстрації.

А провести тест-драйв і купити міні-трактор можна в будь-якій торговельній точці компанії «Міні-Агро».

Компанія «Міні-Агро» більш як 15 років займається продажем міні-тракторів від кращих виробників Індії, Китаю, Південної Кореї на українському ринку. Представництва компанії розташовані в Київській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Вінницькій, Херсонській і Кіровоградській областях.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Американський малогабаритний трактор OGGUN українського виробництва

ХТЗ випустив економний та поблажливий до ґрунту трактор

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>