МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Що експортуватиме Україна через 10 років?
2019-01-08

У найближчі роки Україна може кардинально поміняти набір продукції для експорту. Експерти вважають, що вже через 10 років головним експортним овочем України може стати спаржа. Також вітчизняні фермери мають перспективи продавати за кордон черешню та виноград, вирощені в теплиці взимку. Зараз спостерігається суттєве збільшення експорту українських яблук. 

Про це заявив економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак.

За словами аналітика, цього року в агросекторі очікується збільшення інвестицій у вирощування, заморозку та перероблювання ягід. Ціна на лохину може зменшитися, натомість вартість малини спочатку стабілізується, а потім почне зростати.

Яблука, які здешевшають після зими, весною активізуються в експорті.

«Думаю, що Україна 2019-го оновить рекорд експорту десертного яблука власного виробництва та покаже неймовірно широку географію такого експорту», – заявив Ярмак.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Україна експортувала рекордну кількість яблук

Також цього року зросте інтерес як виробників, так і інвесторів до виробництва та вирощування нішових овочів і фруктів. Така тенденція триватиме й у наступне десятиліття. Не виключено, що за 10 років головною експортною рослиною стане спаржа.

Крім того, зросте використання на підприємствах новітніх тепличних технологій. Тож у найближчі роки в Україні взимку почнуть вирощувати власні черешні та виноград під плівкою.

РЕКОМЕНДУЄМО: Вирощування спаржі. Досвід фермерів Херсонщини

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>