МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Найбільше в Україні інноваційне фруктосховище UApple вже працює
2019-01-08

Наприкінці листопада компанія UApple ввела в експлуатацію першу чергу найсучаснішого інноваційного холодильного комплексу, який побудували на базі підприємства в Дніпропетровській області. Сховище з регульованим газовим середовищем загальною площею в 1509,5 м² і місткістю у 2400 тонн є найбільшим в Україні. 

Однією з особливостей холодильного сховища є можливість регулювати всі біохімічні процеси фрукта. Це дає можливість зберігати соковитість, свіжість і корисність яблук протягом всього року.Унікальним холодильник роблять такі складові: контроль температури та вологості, регулювання вмісту кисню і вуглецю в камері, а також можливість поглинання етилену.

Цікавим є той факт, що таким величезним об'єктом можна буде управляти з будь-якої точки планети тримаючи в руках тільки смартфон.Як повідомлялось раніше, на території холодильного комплексу буде розташований окремий цех з лінією сортування фруктів з водним вивантаженням, а також зона експедиції та зона пакування готової продукції загальною площею в 3500 м².

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий холодильний цех АП "Дібровка Агросервіс" коштує 100 тис. євро

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>