МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Працівники визнали DowDuPont найкращим роботодавцем 2018 року
2019-01-09

За результатами 2018 року, компанія DowDuPont очолила рейтинг найкращих роботодавців сільськогосподарської галузі України в сегменті «Агрохімія і насінництво» компаній категорії В2В. 

Рейтинг складено за ініціативою медіа групи Latifundist.com спільно з міжнародною консалтинговою компанією Korn Ferry, яка займається дослідженням ринку праці вже 11 років. 

В опитуванні, що проводиться другий рік поспіль, взяли участь 15 компаній, працівники яких анонімно оцінювали своїх роботодавців за 100-бальною шкалою.

Оцінювання проводилось за такими критеріями:
  • тренінги та освіта;
  • баланс роботи та особистого життя;
  • можливість кар'єрного розвитку;
  • внутрішнє середовище і корпоративна культура;
  • ефективність управління та інноваційність.

Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont майже рік тому отримав назву Corteva Agriscience ™. Керівництво компанії стверджує, що секретом їхнього успіху є правильний фокус компанії - вони вибудували корпоративну культуру, що дозволяє команді спільно працювати на результат.

«Для нашої команди це визнання є дуже значущим, адже 2018 рік став першим роком, коли ми, колишні співробітники окремих компаній Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту і DuPont Pioneer, об'єдналися під дахом Corteva Agriscience ™ і почали нову історію. Наша подорож принесло багато змін, і дана нагорода підтвердила, що ми рухаємося в правильному напрямку. Наша команда дійсно міцна завдяки спільному баченню і призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь », - сказав Сергій Харін, Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience ™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont.

У новій компанії триває створення корпоративної культури, яка базується на принципах взаємоповаги, гідності, рішучості, співпраці, заохочення нових ідей і безпеки. В цілому, глобально, в Компанії працює понад 20 000 професіоналів в більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу. Український підрозділ Corteva Agriscience ™ об'єднує понад 200 фахівців комерційного офісу в Києві, науково-дослідного центру в с. Любарці та виробничого комплексу в с. Стасі. Об'єднана українська команда представлена ​​співробітниками бізнесів Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту і DuPont Pioneer, і побудована на принципах забезпечення рівних прав та можливостей усім членам команди.

Пропонуємо вам також переглянути повний список рейтингу кращих працедавців у сфері агрохімії та насінництва, до якого увійшли 7 українських компаній. 

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: 5 областей, де найбільше шансів знайти роботу в АПК

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>