МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

22 січня стартує серія навчальних семінарів для аграріїв від ALFA Smart Agro
2019-01-10

Компанія ALFA Smart Agro оголошує про початок серії зимових навчальних семінарів на тему: «Сила розумних рішень у захисті рослин». До участі запрошуються агрономи та дистриб’ютори ЗЗР. Навчальні заходи відбудуться у 17 містах України.

Освітня програма розроблена провідними фахівцями ALFA Smart Agro з урахуванням тих питань захисту рослин, які сьогодні є найбільш актуальними в Україні.

«Сила розумних рішень у захисті рослин — це насамперед ефективність. На навчальних семінарах науковці ALFA Smart Agro діляться досвідом та знаннями, застосовуючи які, агровиробники досягають найкращих результатів у вирощуванні культур», — зазначає директор з маркетингу ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

Щороку фахівці ALFA Smart Agro оновлюють навчальну програму. Велика увага приділяється практичним питанням захисту рослин.

«Нова навчальна програма ALFA Smart Agro фокусується на темі надійності систем захисту. Разом з учасниками семінарів ми розглянемо, які саме характеристики того чи іншого продукту забезпечують його правильну роботу, побачимо, як відбувається лабораторна перевірка якості ЗЗР та вивчимо досвід конкретних господарств, які формують системи захисту на основі препаратів ALFA Smart Agro. Окрім того, велика увага буде приділена інноваційним препаратам, які розроблені міжнародною командою вчених ALFA Smart Agro. Це, зокрема, вже добре відомі гербіциди Кайман®, Сантал®, Оскар Преміум®, фунгіцид ДОК Про®, інсектицид Разит®, а також препарати, які вийдуть на ринок у 2019 році — акарицид Сінтак®, інсекто-фунгіцидний протруйник Кантаріс® та фунгіцид Артіс Плюс®», — говорить кандидат с/г наук, директор із розвитку портфеля продуктів ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас.

Окрема панель буде присвячена презентації нових гібридів ТМ ALFA Seeds.Розклад семінарів:

22 січня — Київ;
23 січня — Житомир;
24 січня — Вінниця;
25 січня — Хмельницький;
29 січня — Кропивницький;
30 січня — Умань;
31 січня — Одеса;
1 лютого — Миколаїв;
5 лютого — Дніпро;
6 лютого — Запоріжжя;
7 лютого — Харків;
8 лютого — Полтава;
12 лютого — Тернопіль;
13 лютого — Львів;
14 лютого — Луцьк;
26 лютого — Чернігів;
27 лютого — Черкаси.

Участь у семінарах ALFA Smart Agro безкоштовна! 

Щоб долучитися до навчальної програми, будь ласка, зареєструйтеся за цим посиланням.

РЕКОМЕНДУЄМО:  ALFA Smart Agro спільно з Klever Systems розвиватимуть "розумні" технології у сфері АПК

Білоцерківський завод ALFA Smart Agro пройшов сертифікацію за стандартами ISO та OHSAS

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>